bugün

Sexi olduğu sürece sorun yok,kezbansa hiç çekilmez.
samimi ve net kızdır. seninle birlikte olup seni yarı yolda bırakmak yerine kalbine doğru yönelttiği oku havaya çevirip boşluğa yollar.
Boşuna uğraşma Vermem demek istiyordur.
Üzülmeyi hakeden insan müsveddesidir.
yanıtı şu olmalıdır: üz beni.
ben lisedeyken tiyatrocu bi sevgilim vardı.
jet hızıyla aşık olup, jet hızıyla ayrılmıştık.

seni üzerim bebeğim, sevişelim ve herşey damağımızda kalsın demişti. öyle de oldu. şimdiler de bir dizide gördüm, yürüdü gitti kız. belliydi o dönemlerden yürüyeceği hatta koşacağı.

sonra eve geldim ve haramiler den mavi duvarı açıp ağlamıştım.
Bunu erkekler de söylüyor. Haklılar, üzerler.
Daha çok erkeklerden gelen söz öbeğini ‘kendi zehirlerini tattırmak’ için kullanan kadındır.
Boşa zaman harcamak istemeyen kızdır.
Dürüstlüğüne saygı ile önünde eğilmemiz gereken kızdır. Belki verebilir de bu kızlar ama verdik işte uzatma demek yerine bu cümle daha makbuldür.
Sözlükteki meriçlerle ve "yetkili" sıfatını taşıyan amatör oğlancıklarla taşşak geçen kızdır. işini bilir. Yardırsın bakalım.
uğraşmassan da hemen vazgeçiyorsun der üzülür.
Hayatınızın kazığını atabilecek insandır. Ben seni üzerim adamı ya da kadınıyla birlikte olmayın. Bırakın bokunda boğulsun. Bazı insanları bok çukurundan çıkaramazsınız. Ancak onlar sizi çeker bir bataklık gibi.
Açık yara kangren olmaz derler.
Açık sözlülüğü için teşekkür edilmesi gereken kişidir. Hem ne olur ne olmaz diye öyle demiştir belki.
Belkide üzmez ve harika bir ilişki olur.
Bunu kesinlikle bilemeyiz.
Bende niye bu kadar şey olduysam.
(bkz: başlıkların polyannası olmak)
Kendisinden anne olunmayacak kızdır.
Ben de seni düzerim diye cevap verilesi kizdir.
Blöftür. Gerçekten üzecek insanlar bunu asla belirtmez.
yazgı Filminde Engin günaydın'ın Musa kardeş'e anlattığı planın uygulanası kızdır.

--spoiler--
-ona bir mektup yazacağım, şöyle
ağır bir mektup.
öyle şeyler yazacağım ki okuduğunda bin
pişman olup ağlayarak bana koşsun.
sonra eve getirip şurda sikeceğim orospuyu!
tam iş biteceği anda çıkartıp
ağzının ortasına tükürüp...
dışarı atacağım orospuyu!
nasıı bu fikir?
--spoiler--
Üzmeyen kız veya kadın mı var cahil, şaşırmadık.
üzer kardeşim üzer.
içimizden haberi olmayan kızdır. boşuna caz yapıyordur. tipinizi beğenmemiştir. ''beni üzermiş'' ulan benim içimde bu saatten sonra yaprak kımıldamaz.
(bkz: siktir deli)
Haklı hanım kızımızdır. Karşısındakinin ona değer verdiğini çakozlamış ve bu durum adamı kadının gözünde eksi bin beş yüzlere çekmiştir. Halbu ki bu hanım kızımıza kendine değer veren değil onurunu gururunu ayaklar altına alacak sonra da kapıyı gösterecek delikanlı bir abimiz lazımdır.

Mutlu sonla bitecek değildi ya elbet birileri üzülecek.
Kendini cekici yapanda odur.
Mazosist bir bireyiz.
Agzimiza sicacaklara bayiliriz.
kendi kendine triplere giren kızdır. gel bir sevişelim sonra yine üz denilesi.
tokmakçısı vardır.