bugün

Kimin kimi üzeceği hiç belli olmaz ehehe.

Kiminle dans ettiğinin farkında olamayabilir.
görsel

saci basi dagilmadan üzsün.
aptal.
haklıdır.
Son entry'deki arkadaş o kadar haklı ki...
Şunun kadar altı boş ve yalandan özgüven içeren, kişinin kalitesini yerlere seren çok az cümle var.
karsiliginda "ben de seni üzerim" denecek kizdir. sonrasinda hemen sevismeye gecilir. iki taraf da aradigini bulmustur cunku.
aynısının bir değişiğini bana bir egoist narsist kız dedi isteseymiş para mı bile yermiş. kızıda bir görseniz aynada kendine baksa hasbam birde. eee salak saf arkadaşa uyarsan olacağı bu. arkadaş kurbanı oldum. delinin ipiyle kuyuya inersek böyle olur. şu kezoların dişilik cinsel ornagının bir süper güç olmadığını bilmesi lazım. neyseki terbiyemi bozmadım. salak ayağına yattığı mı anlayamayacak kadar saf. asıl ben hem onu öper, hem parasını yer daha fazla yazmıyım. merhamet vicdan böyle birşey. aynı resim yapmak gibi hep fırçayı dokundurduğumuzdan oluyor değdireceksinki boya iyi işlesin. artık acıyanın...
cidden üzecek kızdır. korkulur bu kız milletinden. evet.
Alt metin: orospuyum, kaltağım, yolluyum.
üzerim diyorsa üzebilir beyler. yemeyelim birbirimizi. çok daha iddiasızları tarafından üzülmüşlüğüm var.
En son böyle diyen kızı tokatlaya tokatlaya neyse

Erkek olduğunuzu, sağlam olduğunuzu gösterirken, başka kadınları da tadın. Bakın kim üzülmüş.
bari bir kere sevişseydik denilesi tek kullanımlık kızdır.
Kendisini size layık görmeyen kızdır. Sevmeyin böylelerini. Zira size hüzün ve yıkımdan başka bir şey getirmezler.
tokmakçısı vardır.
kendi kendine triplere giren kızdır. gel bir sevişelim sonra yine üz denilesi.
Kendini cekici yapanda odur.
Mazosist bir bireyiz.
Agzimiza sicacaklara bayiliriz.
Haklı hanım kızımızdır. Karşısındakinin ona değer verdiğini çakozlamış ve bu durum adamı kadının gözünde eksi bin beş yüzlere çekmiştir. Halbu ki bu hanım kızımıza kendine değer veren değil onurunu gururunu ayaklar altına alacak sonra da kapıyı gösterecek delikanlı bir abimiz lazımdır.

Mutlu sonla bitecek değildi ya elbet birileri üzülecek.
içimizden haberi olmayan kızdır. boşuna caz yapıyordur. tipinizi beğenmemiştir. ''beni üzermiş'' ulan benim içimde bu saatten sonra yaprak kımıldamaz.
(bkz: siktir deli)
üzer kardeşim üzer.
Üzmeyen kız veya kadın mı var cahil, şaşırmadık.
yazgı Filminde Engin günaydın'ın Musa kardeş'e anlattığı planın uygulanası kızdır.

--spoiler--
-ona bir mektup yazacağım, şöyle
ağır bir mektup.
öyle şeyler yazacağım ki okuduğunda bin
pişman olup ağlayarak bana koşsun.
sonra eve getirip şurda sikeceğim orospuyu!
tam iş biteceği anda çıkartıp
ağzının ortasına tükürüp...
dışarı atacağım orospuyu!
nasıı bu fikir?
--spoiler--
Blöftür. Gerçekten üzecek insanlar bunu asla belirtmez.
Ben de seni düzerim diye cevap verilesi kizdir.
Kendisinden anne olunmayacak kızdır.
Açık yara kangren olmaz derler.
Açık sözlülüğü için teşekkür edilmesi gereken kişidir. Hem ne olur ne olmaz diye öyle demiştir belki.
Belkide üzmez ve harika bir ilişki olur.
Bunu kesinlikle bilemeyiz.
Bende niye bu kadar şey olduysam.
(bkz: başlıkların polyannası olmak)