bugün

sevgiliye soylenebilinecek enteresan bir lafdir. sevgilide hayal kirikligida yaratabilir, bu adamin sevgisine ilk sahip olacak benim diye dusunerek sevincede bogabilir. ama bunu soyleyen adam eger ki 35-40li yaslardaysa bir psikopat oldugu kanisina varabiliriz, evet bir psikopat. yani bir sokak cocugunun hayati kadar kotu bir hayat gecirse bile bu adam ulan insan hic olmadi bir tasi sever, kopruyu sever, ne bilim yemek yeme dusuncesini sever, yemek sever, bali sever falan filan. ayrica bir sevgiliye olan sevginin olcusunu bir kediyle gosterme cesididir.
+ dur necla bi saniye ya! yanlış anladın!
- neyini yanlış anlıycam neşet? bildiğin sapıkmışsın sen!
+ sadece seviyordum ya o eşeği ben ama!
- yapma neşet! düşürme kendini daha fazla! eşek dediğinin kafası neyim okşanır, arkasına geçilmez yarı çıplak!
+ ben senden once kedi bile sevmedim necla! gitme n'olur!
- sende zoofili varmış oysa.. eşeği severken, kedi sevmemen ilginç cidden!
+ zalim kadın!
- sapık adam!

(bkz: ben senden önce hiç köpek sevmemiştim)
sevgi sorunları olan insan. bence uzak durulması gerekir.
(bkz: memati baş)
--spoiler--
ogrendigim tek yabanci dil senin dilin agzimda
paRmaklarin gevserken bogazimda..
--spoiler--
olsa olsa bir deniz baykal cumlesidir.
(bkz: şerro)
sözlüklerde geçerli olan bi iltifattır..sanırsın ki , kediler dünyanın en ama en mükellem yaratıkları bi kedi isimleri furyası yok kedimle anımlar vs..böyle dandirik ortamlardan karı kız kaldıranlar ya da o uğraşta olanlar bu yolda devam etsinler..
he bi de unutmadan , nutella kadar sevdiğim aşkım da iyi bi taktik..
(bkz: ben senden önce eşek bile sikmedim)
(bkz: kızlarla kediler arasındaki benzerlikler)
ufak at da civcivler de yesin diyerek karşılık verilecek sözdür. yok hani madem hayvanlardan konuşuyoruz civcivlerde yararlansın maksat...
uzak durulması gereken insandır zira o güne kadar kimseyi sevmemişse hatta kedi bile sevmemişse büyük pisikolojik sorunları vardır. berki de anti sosyaldir. o saatten sonra da kimseye hayır getiremeyecek kişidir.
çok iddialı bir sözdür.

(bkz: turklerin cok iyi yaptigi isler)

(bkz: yalan)
hz. adem' in, havva' sına söyleme olasılığı yüksek olan cümledir. yalan değildir.
Cümledeki "ben" 20 yaşını geçmiş erkek ise sorun büyüktür.birşeyleri sevmelidir.