bugün

11 yıllık Uludağ sözlük yazarı olan Klarnet calan sarapci koala 6'nın da sözlükteki furyaya katılması olayıdır.
Senin de memen yok kardeşim.
koalanın dudakları yok klarneti nasıl çalıyorsun sorusu olabilir. maksat başlık yeşillensin iyice içinden geçelim formatın.
Mel mel bakan Gibson:
görsel
Yarbay kemal: ben onu hiç sevmezdim ya! ama kalsaydı iyi olurdu. Eski yazarların hepsinin sözlükte yazmasını isterdim.
Bik bik: her insanın memesi vardır tatlım. *
sevgili şarapçı, özellikle dini konuları ti'ye alarak, bazen taşak geçerek, bazen de müslüman kitleyi aşağıladığınız entryler girerek daha mı ciddiye alındığınızı düşünüyorsunuz veya bunun size artı yönde bir katkısı mı olduğunu düşünüyorsunuz!?

ayrıca, katılmadığınız ve onaylamadığınız fikrin, görüşün, düşmanıymış gibi davranmak size göre erdemli bir duruş mudur?
Kore dizisi izliyor musunuz? Kpop hakkında ne düşünüyorsunuz?
niye "tatlım" ilave etmeyi uygun gördünüz? ne yapmak nereye varmak istemektesiniz?

yayın hayatınızda başarılar dilerim aq.
Yagmurcu: ben Müslüman kitleyi aşağıladığımı düşünmüyorum. Bir dönem Deist olsam da ben de müslümanım ama benim islâm anlayışım sizinkinden biraz farklı. Ömer Hayyam gibi bakarım dine. Ömer Hayyam Doğu ve islam dünyasından çıkmış en önemli şahsiyetlerden biridir. Kendisine hayranım.

Gelelim diğer soruya, Karşı tarafın empati yapmasını sağlamak için onların anlayacağı dilden konuşuyorum.
Hapşırıyor burnum da akıyor yogaya gideyim mi sence?
Ngark: kore Dizileriyle pek aram yok.

K-pop konusuna gelince, z kuşağı dinliyorsa vardır bir bildikleri. Biz onların yaşındayken Rock, metal dinlerdik, bizi de küçümseyenler olurdu. Yeni nesilin dinlediklerini eleştirmek yaşlandığını kabul etmektir. *
Dolar kaç oldu.
Advnst: daha samimi olsun diye tatlım. Teşekkür ederim. *

Bik bik: yoga, uzakdoğu'nun dünya'ya bağışladığı güzelliklerdendir. Git! Git! Geçmiş olsun bu arada.

Buda oglumuz mahmut: her soruya açığım.
Slm nbr eyleniyor muyuz hala?
La revedere: selam. iyilik, senden naber?

Elbette.

Meyleniyoruz hatta. *