bugün

Demeyenimiz var midir cok merak ediyorum aslinda. istisnai durumlar disinda, cinsiyeti erkek olan erkek tipidir. Amac cogu zaman, eger bir kadina söyleniyorsa ki genelde öyle olur. bakk hadi sen de kasar olmalisin. ben bile kiz olsam kasar olurdum diyorum, bana vermelisin mutlu mesut takilmaliyiz.
kız olsa kaşar diye çağrılmaya meyilli olan erkek tipidir. neymiş efendim, bunlar kaşar olurlar, bi sevgilisine ayakkabı, diğerine bilmemne, başka birine başka birşey aldırırmış. evet, zaten kızlar hiç akıllı değildi, bi sizsiniz akıllı.
erkeğin orospusudur. korkulur onlardan.
korkulan erkek tipidir. sikilmek istemezdim yani. *
travesti olmaya meyilli erkek tipi.lan düşünsene içinde bir şey geziyor girip çıkıyor aa kusup geliyorum hemen.
cinselliği ön planda tutan erkektir.
kadın olsa para sıkıntısı çekmeyecek olan erkektir. erkek olduğundan mimlenmek ten kurtulmuştur. ta ki erkeğin orospusu tanımı çıkana kadar.
işte tam da o erkek kaşarı olur .
gizli ibnedir.
liselidir kendisi. bir arkadaşımım liseden kız arkadaşıyla geçen diyaloğu aynen şöyledir.
-iyi ki kız değilsin yoksa çok çirkin bir kız olurdun.
-kız olmayı çok isterdim.
-neden?
-hayattan zevk almaya bakardım. önüme gelene verirdim.
-ıyy iğrençsin.
erkek olup kımseyi zikemeyınce sansını farklı kulvarlarda denemek ısteyen sahıs..
bunu diyen çok gördüm önemli olan ben namuslu olurdum diyenini bulmak...
gizli megalomanlık cümlesidir. hayatımda çok insan var, ben bu işte uzmanım demeye getiriyodur. aslı yoktur. varsada kızlar kiloludur.
kaşar olmayı bi bok sanan erkektir.
iyi ki kız olmamış olan erkektir. o eksik kalsın.
hepimizin sırayla s.keceği erkektir..
sende bu mantık varken erkekken de kaşar olursun cevabı verilebilecek yazarcık.
kız olsam kaşar olurdum, verirdim diyen herif, bu saatten sonra bu klasmanda yapabileceğin en iyi şey ibne olmak. bide öyle dene bakalım.
Kız olup olmaması önemli olmayan, orospuluk ruhuna işlemiş kişidir.
ruh kaşarlığını cinsiyete yönelten erkektir.
" ben kız olsam beyaz peynir olurdum " diyenden daha pahalı olan erkek tipidir.
(bkz: kız olsam sana varırdım)
erkek kaşarıdır.

hani şu daha 20 hatta 18 yaşındA olmasına rağmen 3-5 tane sevgilisi olmuş ibnemsi güçsüz piçler.
bir erkek bu kadar sığ düşünceli olmamalı diye serzenişte bulundurtan gerizekalı tip.
''Vereceksen ver, vermyeceksen ugrastirma'' diyemeyen erkegin alternatifidir.