bugün

tatile gidenlerin sayısı sanıldığı kadar çok değildir.
insan kendi durumunu başkalarına bakarak değil, kendi kendine koyduğu ölçütlerle değerlendirmeli ki ,başkalarıyla sidik yarıştırmanın çıkar yol olmadığını anlasın.
E sen de git engelleyenin mi var ki?
zamlar bir bize yapılmış sanki.
valla bedduanın gerçekleşme ihtimali olduğunu bilsek seni dubaiye burj el arab a bile yollardık, aramızda para toplayıp.
Gidenler bütün bı kış masraflari kisiyor 3 5 biriktirip gidiyor bı memur düşün 10 bin alsa bu adam tatile gidemez birikim yapmazsa eglencenden keyfinden kisicaksin gidiceksin yada her keyfi yasicaksin hayatına bakicaksin tatile gidemiceksin her gün ballar tereyaglar etler yiyerek tatile gidicek kadar ekonomisi yok bu ülkenin ya erro ya merro seçim senin..
Öyle armut piş ağzıma düş yok.
Bu tatil koylerine veya otellere gidende sike surulecek akil yok. Elin turisti, senin odedigin paranin yarisina daha uzun kaliyor ve full pansiyon olarak faydalaniyor. Sen de 3.sinif odada bir sikim gormeyen manzarada, sabah ve aksam yemegine tamah ederek domaliyorsun. Bu tatilse, siktir edin oyle tatili. Uzulmeye degmez.
Ben Gittim de ne oldu hiçbir şey olmadı. Ürtiker mi ne zıkkımsa başladı geri dönmek zorunda kaldım. Oysaki muhteşem bir gezi planı yapmıştım.
instagramı kapattıran olay. bilgisayarı kırdıran hadise.
Bu tarihte en fazla kaplıcalara gidilir. Sıcak suda teyzelerle kanki olunup alman olanların kızlarıyla iletişime geçilir.
selective perception.