bugün

ilgime mazhar olacak biriniz yoksa kitap okumaya geçiyorum.

mesaj alımını açtım 5 dakikanızz var.
Ben pat pat söyledim size bu olursa bu olur şu olursa şu olur diye.
Hepside oldu artık hatta olmaya devam edecektir.
Benim ismim pek yok hepsi bundan dolayı olsa gerek ben size bu yaşta ayrıca farklı yaşlardaki sizlere bunları görebildiğim sürece söylüyorum.
iyilik yapıyorum evet yapıyorum.
Sizlere yazar olanlara bi çift daha lafım var ki bunlar biraz canınızı sıkacaktır sıkmalıda hâlâ doğruları söylüyorum.
Şu saçma salakça başlıklara ve yazarlara artık müsade etmeyin ilgi duymayın saygı duymayın budur yani bi istek yahu küçük bi istek.
Canınızı sıkacak olan durum ise bu yazdığım yazıda bu yazıyı göreceksiniz belki biraz belki hiç okumadan kim yazdı diye nickime bakacak ve geçeceksiniz ki genelde böyle olur canınızı sıkan şey herkesin aynı duruma aynı tepkiyi vermesi ama aynı aksiyonu göstermemesidir.
Aynı normal hayatınızda olan durumu burada yaşıyorsunuz.
Ses çıkarmış gibi görünen bi kaç tane sessiz insansınız burada bu kadar.
çoğunuzu anlamıyorum. elinizde kendinizi, duygularınızı, isyanlarınızı aktarmak için bir fırsat var. şu sıralar online sayısı düşsede, yüzlerce insan yazdıklarınızı okuyor ve etkileşimde bulunuyor. açılan başlıkları sözlüğe üye olmayan yine yüzlerce insan okuyor. at işte çığlığını, anlat, eğlen, tartış... bu ülkede genç olmak çok zor. eleştirilecek onlarca şey var. bir fırsat bulmuşsun yaz işte. ama yok. bakıyorum çiğ, edepsizce muhabbetler. ne bileyim ya cidden üzücü.
iki ay içerisinde karmamı artı yapacağım, desteğinizi bekliyorum.
Biz burada yenileri sevmeyiz delikanlı.
Ben de hangi mal eksik diyordum hoşgeldin.
başka kime yazcanki ?
Sevgili troll yazarlar!
Entry ve başlık adı altındaki sıçmıklarınızı bıraktıktan sonra sifonu çekin.

Düzgün yazarlar onları ciddiye alıp sizin yüzünüzden çaylak oluyor.
(bkz: Hmm ok)
erkeklere adam gibi adam olun ,kızlara pırt yapmayın itici oluyor arkadaş .
hadi güzel bi film önerinde izleyim. bilim kurgu olmasın ama. hadi benim akıllılarım.
Boş yapmayın arkadaşlar, bu da kafa.
arkadaşlar hepinizin bayramı kutlu olsun.

ank*ralılar sizin de bayramınız kutlu olsun.
aramızda ispiyoncular var dikkat edin amk.
Yatın uyuyun.
Mal mal başlıklar açmayın rica ediyorum sözlük la bura oyun parkı mı? insanın sözlüğe giresi gelmiyor.
sınav programımın yoğunluğu nedeniyle bu aralar sözlüğe yoğunlaşamıyorum. hepinizi özledim. iyi geceler.
burda hepiniz iyi anlaşıyorsunuz ama sanki ada konseyinde beni yazacakmışsınız gibime geliyor. serseriler.
Buram buram ırkçılık, ayrımcılık ve feminizm kokan başlıklar ve entryler... Bi bıkmadınız mı yahu!
Terörist yazarlar hariç hepinizi seviyorum..
siktirin ula kovirem sizi!
ne güzel insanlarsınız, dahi anlamındaki de'yi ayırsanıza.
bayramınız kutlu olsun.
Lütfen aptal başlıklar çıkarıp soğutmayın insanları . Her şeyin bir adabı ve güzelliği vardır, sözlüğün içine etmeyi bırakın .
Niye yazar oluyorsunuz ki anlamadim beni okuyan ozel biri olmasa ben yazar olmazdim hadi oldum bilgi icerikli entry girerdim sadece sizin kafaniz mi hos bu nedir ya yoksa bilincaltinizi yasamaya mi geliyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar