bugün

(bkz: siktir git)
(bkz: seni bulacam oğlum)
(bkz: biri bir şey yazmış beyler koşun)
sinek! ısırma artık! ya da mutasyon filan geçir öyle gel ısır, bakalım nolcak?
söyledim sana değil mi? uyardım seni, git dedim, ikimiz içinde herşey daha kötü olmadan terk et dedim. dinlemedin beni bak işte sonunda sen öldün, ben ise sinirden uyuyamıyorum.
(bkz: ben bu yazıyı sineme cektim)
(bkz: allah belanı versin)*
sevgili sinek, bana bu aralar nedense hiç gelmiyorsun rahatsız etmiyorsun. saol.. geçenlerde ne demek istediğimi anlamışsın, küfür manasında dememiştim sana zaten.. ki demem de şaka maksatlı derim.. aramızda kırgınlık olsun istemiyorum. kendine iyi bak. hoşçakal.
ısır kızım ısır. (sadece dişi siivrisineklerin ısırmasına istinaden) ama sessiz ısır ya! kan mı istiyosun em. ama sessiz ol! ertesi gün kaşırım ben kolumu bacağımı problem değil. ama uykusuzluğa tahammülüm yok valla.
insafsız sinek!

yanımda etli etli, sağlıklı, dinç, kanı bol, senin karnını ömrünün sonuna kadar doyuracak bir adam varken soruyorum sana;

- neden benim gibi kuru kakik zavallı zayıflıktan ölen birini yemekten zevk alıyorsun?
kapidan kovuyorum bacadan geliyorsun korkudan cam acamaz oldum. sayende bir takintim daha oldu seni lanet olasi !!!
hayır farkındayım benim kan grubundaki insanlara bi sempatin var ama lan ayağımdan ne istiyosun! hadi onu geçtim sapık mısın olm dudağımdan ısırmışsın. nasıl bir psikopatsın sen.
ölün hepiniz. ekolojinin dengesi kayarmış şu bu banane. ya da yaz uykusu diye bi şey çıksın topunuz uyuyun kışında zaten donarak ölün!
sevgili sivrisinek hemcimsim;
biliyorum biz kadınlar konuşmayı severiz, dinlenmediğimizi hissettiğimizde kendimizi dinletene kadar da uğraşırız.
anlatmak istediklerini sonsuz bir merakla dinleyebilirim ama sen gel benim uyumadığım zamanlarda buluşalım. gel ben senin derdine ilaç olmayı deneyeyim, ben alkol kullanmıyorum ama senin icin bi rakı kapaklık masa da kurarım; kolamla eslik ederim ben sana, yeterki anla artık, asıl sorun yapmadığın doğru zamanlamada...
geceleri vızlamandan başımın etini yemenden bıktım,her gece kalkmaktan,seni aramaktan bulup öldürememekten kafayı yiyorum.
etrafımda dönüp durup önkolumu yedi ayrı yerinden sobeleyebilen bünye canın cehennemedir.
olum lan bak arkadaşların elimde. etkisiz hale getirdim. al kanıtı:
http://i1006.hizliresim.com/2010/6/27/5475.jpg
eğer 2 dakika içinde tepemden ayrılıp camdan sessizce siktir olursanız bu arkadaşlarınızı da serbest bırakıcam. haa yok inat edip ısırırsanız sonunuz bu elimdekilerin sonuna benzer. adam olun lan.
en çok ne mutlu ediyor beni biliyormusun.perdedek masum çocuk halini bozan elimin senin o küçücük bedeninin üstüne yapışması.
seninle geceleri yatak odasında az cebelleşmedik. seni kovalıyacağım diye düşmedik köşe koymadım. fakat şimdi sen tek bir terlik darbesiyle beni bırakıp gidiyorsun. seni seviyorum beni bırakma.
sinek, az once sirf suratima carpmak icin guzelim guzergahini degistirmene hic anlam veremedim. baska kendini vuracak bir yer mi kalmadi ha gerizekali seni ?
(bkz: başkanınız obama konuşuyor)*
neyin peşindensin sen sinek?
ajdarın yeni bestesi. hoş olmuş kanımca.
bu ne azim ya sendeki!
çarşafı tepeme çekiyorum. hala vızıldayarak ısırmak için giriş arıyorsun. bir kalkarsam yerimden. dur orda sen daha. kanatlarını ayıracağım. gece gece bu ne görgüsüzlük ya bi sus !
sevgili sinek ne çok sevenin varmış laaaee. 32 tane entry girilmiş hakkında. kıskanıyorum seni.

ama şey seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli. öptüm.
(bkz: ben bu yazıyı arabama yazdım)