bugün

git başımdan.
"O" diye biri yok..
evet, dün rüyama girdin yine. tam unuttum diyorken bir köşeden çıkmayı beceriyorsun hep.benim için mutluluğun tanımı olmuşsun resmen, öyle ki beynimde 1 aylık depresyondan sıkılmış olacak ki mükemmel bir gerçeklik oluşturmuş. malum endorfin girsin biraz damarlarımıza... ama o rüyadaki kadın artık sen değilsin, aynı vücütta başka biri var resmen. çok değiştin tanıdığım kadınla alakan yok artık. senle olsam bile mutlu olamayacağımı biliyorum. böyle hayatın anasını diyerek uyandım. artık yeni biriyleyim bunu kabullenmem lazım. seni unutmam lazım.
yorulduk artık, bence bitirelim şimdiden.
Sen hep okursun. Ancak okursun zaten. Yaptığın başka hiç bişey yok. Hep bir ufacık aşk var diye bekledim içinde. Ama sende değil aşk, vicdan bile yok.
naber? aaggsgsdhfadgshsfjadhsfag.
özledin mi beni ?

not: özlesen arardın.

edit: aradı lan hatun. 1 hafta ayrı kaldık. bir uzun saçlı olarak ''seni ben kellerin olsun diyemi sevdim'' demek istiyorum bebeğim.

sen de bana cevap olarak dokunduğum hiç bir kel senin gibi kokmuyor diyebilirsin,o değil de bu olmadı evet olmadı, böyle şeyler deme bana.
yorulacağım hiç aklıma gelmezdi ama ben yoruldum.
Dünden bugüne kokunu özledim, gel
Başlığı görse girmezdi.
manyak gibi seviyorum lan seni.
naber? sgahghjgadsahkjfshkdff.
Tipine, göbeğine, Beynine, zevkine, kalbine tüküreyim ben senin.
sen okuma amk.
Naber keke beni hatırladın mı?
Canım sizin orf ve adetlerinizi annem soruyo.ayrıca kahvene tuz koymami istemiyor.
"O" meçhul..
Selam,pandam.
Bugün yeni yaşına girdin, bugün artık genç bir kız oldun.eskisinden daha olgun.Sana geri dönüp Mutlu yıllar demek ve en sevdiğin, hannibal t-shirt ü baskısını hediye etmek isterdim. Belki de sana kar tanesi dediğim için o kolyeyi vermem lazımdı. Ama yanında artık yokum,artık ayrıyız, aslında,senin teninin rengi ve gözlerinin ağlarken,kertenkele gibi oluşu bana yetiyordu. Hayatta tek güvendiğin adamdım ben. Oysa şimdi o adam yalnız ve kendi safhında açtığı cephelerde çarpışıyor. Sen ne haldesin bunu da bilmem, bir anda oldu bitti. Erkek adam ağlar mı lan? ağlıyor işte,susuyorum.susuyor.
Kola içmiyorsun diye bende içmiyorum, ve hayatından çıktığım için yani sen olmadığın için artık kahveyi çayı şekersiz içiyorum. Ahdım var yarim ahdım... Unutma ki her duamın içindesin duamsın sen benim , ben kaybetsemde sen kazanacaksın. mutlu musmutlu senelere biricik... nice senelere... Seni sevdim ve sevmeye devam edeceğim....
Daha önce de söyledim ama yine söyleme gereğini hissediyorum.

Sen süzme orospu çocuğusun süleyman.
1 seneden fazladır sürekli seni düşünüyorum, seni görmek için her fırsatı değerlendiriyorum. Yaklaşık 1 hafta önce müthiş bir şans mı desem, dualarımın kabul olması mı desem bilemiyorum, daha önce sesini bile doğru düzgün duyamamışken bir anda hiç olmadığı kadar yakınlaştık. Seni olabildiğince yakından tanıyıp, güzel zamanlar geçirmeye, aramız olmazsa diye ilerde hatırlamak için güzel ve tatlı anılar yaratmaya ve kendimi, sana duygularımı açacağım güne hazırlamaya çalışıyorum. Kendimi toparlayıp, sana duygularımı açıp, ilan-ı aşk edecek gücü bulduğumda umarım benim bu hislerimi karşılıksız bırakmazsın. Senden tek isteğim ise; bana karşı olumlu ya da olumsuz hislerini az da olsa belli et yeter. Boşa çabalayıp çabalamadığımı anlamam için yeterli. Çünkü eğer gönlünde yerim yoksa ve sana duygularımı açarsam, ilerleyen zamanlarda ikimiz de çok büyük yaralar alırız. Tam tersi, sen de bana karşı aynı hislere kapılmışsan, her gün saatlerce birbirimizi düşünüp iç geçirerek hem kendimizi hem de zamanımızı heba edeceğimize, beraber çok daha güzel zamanlar geçirebilir ve bir ömür boyu hatırlayabileceğimiz, acı tatlı bir sürü şey yaşayabiliriz. Umarım hislerim tek taraflı değildir ve umarım kendimi hazırlayıp sana hislerimi açıkladığımda cevabın olumlu olur...
bu basliga kac entry girdim hatirlamiyorum. okuma artik yazmaktan sikildim.
böyle senden uzakta. tebrik ederim, seni.
sen misin bana acı çektiren.. kahrol düşman al sana bomba.

tanım: beni depresyona sokan hatuna hazırlamış olduğum laflar bütünü. şöyle ki;

Yeni işbaşı yaptığın zamanlar seninle ilgili her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar merak ederdim.ben ömrümde çocukluk arkadaşlarım haricinde diğer kızlarla görüşmemiş biri olarak büyük bi medeni cesaret gösterip senden telefon numaranı istedim. Aman allahım nasıl utanıyordum nasıl kıpkırmızı olmuştum ama..sen telefonumu ellerine alınca saniyelerin bir an önce geçip gitmesini istiyordum. Her zamanki gibi o zaman dilimi de geçmişti. Mesajlaşıyorduk seninle gökçe. Sen soruyordun ben cevaplıyordum. Bana mesaj atarken güldüğünü hissetmek öyle bir sevinçti ki benim için.. Ulan var ya, ben seni köpek gibi sevdim be. Aşık olduğu insanla mesajlaşmayı kim istemez.. Ulan ben var ya, sana mermi gibi vuruldum be. Frenledim kendimi bir zaman. Dedim ki " akın gökçenin yanına çok gitme. Bu yüzden kızın işine son verirlerse çekeceğin vicdan azabını hayal bile edemiyorum.. Daha önce neden işten çıktın? Sebebini hatırla ve kendini frenle." sevgi kalpte durmuyor gökçe. Ulan var ya, ben sana mesaj atabilmek için paydos saatini iple çekiyordum be. Suskundun mesaj atmıyordun, suskunluk bazen çok şey anlatır. Ses etmedim. Ulan var ya benim aşktan gözlerim kör oldu be. Ama bi gün ne oldu biliyo musun? Sana serviste mesaj attıktan sonra çağın servisten indi ve bana şöyle bir mesaj attı; " akın gökçeyle bir haftadır çıkıyoruz, kimse bilmiyor o mesajları başkası atsa telefonu yedirirdim. Bir daha mesaj atma bilgin olsun." ulan var ya.. Bu ölmeden mezara girmekti be. Gökçe neden yazılarımdan rahatsız olduğunu ve çağınla çıktığını senden duymadım? Beni çok mu çirkin buldun? O çok mu yakışıklıydı? Gece gözüme uyku girmedi be.. Hastalandım , gökçe böyle biri olamaz dedim ağladım.. Sarhoş oldum be.. Gelip bana çirkin olduğumu yüzüme söylesen daha az üzülürdüm.. Gökçe ben seni gerçekten sevdim be. Sabah " sana da günaydın" diyorsun. Şimdi gelmiş işten çıkma sebebimi soruyorsun. Ulan onu da geçtim çağının kolunda funda dövmesi var.. O kızla çekinmiş olduğu fotoğraflar.. Of ulan of.. Her şey çok karışık. Anlamıyorsun gökçe.. Ben orada araz ağabeyi bıraktım.. Canımdan çok sevdiğim azerbaycanlı adamı bıraktım.. Senin başkalarıyla gülüşmelerin, Nelerime maal oldu, senin bana çağınla çıktığını söylemeyişin.. Yine de darılamıyorum sana. Niyetim ayırmak değil sizi. Hele seninle çıkmak hiç değil bundan sonra.. Mesele unutamamak.. Geceleri loş bir ışığın altında karanlık hayaller kurmak..

şimdi onlar düşünsün. oh be rahatladım amk.
tenini sevmiş bedenim, yalnızlık çeker neyleyim, iyisi mi kalbime hiç girmeyelim, yalnızlık çeksem de neyleyim.
bu gece olmaz, başım ağrıyor.*
sayende yarasa oldum. normal insanlar geceleri uyur gündüzleri değil. sayen de geceleri uykusuzum.
Velhasıl bu gece olmaz.