bugün

e be orospu, muratla yakınlaşma yoksa üzerim seni demedim mi ?? şimdi ağlarsın öyle sabaha kadar. bi inanacım vardı sen farklısın diye de para kimde olursa ona satıyorsun götünü. siktir git şimdi ananın yanına.
senin ben yedi sülaleni sikeyim, orospu çocuğu!!!

ekleme: bırakın gençler yalandan romantizmi, öfkenizi verin kelimelere aksın gecenin bir vakti.
oku ki düşün.
senin ben amına koyim.
Gitme işte lan bu akşam Düğün yapıcam sana sonra ama önden de bir nişan gitme işte lan bu akşam.
Söz daha fazla rakı almıcam. Otur dizimin dibinde, ayaklarınla oynuycam.
Ne olur girme artık gecelerime...
uyuyorum demiştin?
sen benim şu yalan dünyada başıma gelen en güzel şeysin.
çocuğumuz falan olmuştu belki şimdiye, maça götürüyordum ben onu, vodafone arenaya da götürecektim.
eh teşekkür ederim bir anda geldin.
eh teessüf ederim bir anda gittin.
Başaramayacaksın, düşmeyeceğim ben çünkü.
Başaramayacaksın, düşmeyeceğim ben çünkü.
Üzgünüm.
bok ye.
entry burada sende soru sorma lan.
çok özledim hem de çok, yüzümde güzel yüzün, yeşil gözlerin. adımı sesinden duymayı özledim, buzlu camların arkasından bakmaya bile razıyım, öyle hiç geri dön edebiyatına girmeyeceğim inan, çoktan tozlu raflardayız biliyorum, değişsin de istemiyorum inan.
yerine ne koyduysam olmadı, vazgeçtim denemekten, sevmekten, seni anlatırken artık dolmuyor gözlerim, aksine pırıl pırıl ışıldıyor, ne güzel günlerdi diye bitiyor senli cümleler üç nokta eşliğinde...
kalbimin en derinliklerinde kimsenin ulaşamayacağı yerdesin, seni seviyorum, sensiz seni sevmeye devam edeli 3 yılı da geçti, bitmiyor bitsin de istemiyorum zaten, adını her duyduğumda yaprak gibi titriyor kalbim. titresin de.
sevdan hep dünkü gibi hiç yaşanmamış günlerim gibi...
sessizliik zamana yakışan. nar ekşisi çiğ köfteye. duvara çakılı boşluklarda gökyüzü görme sendromu.
seviyorum ulan seni hem de çok ! gecenin bu saati oldu ve hala uyuyamadım, dönüp duruyorum ve seni deliler gibi özlüyorum...
Sözler kifayetsiz kalıyor hissettiklerimin yanında. Keşkelerim çoğalıyor. Gözlerinde kaybolmak istiyorum. Sesin kulaklarımdan hiç gitmesin istiyorum..
diğer yarım iyi ki varsın.
şu anasını sattığımın notlarını verseydin ölürdün dimi piçin dölü, kaşar.
Biliyorum halen güzelsin sen,hem senin güzelliğin öyle makyajdan,elbiseden, süsten değildi o yüzden güzelsin ya.saclarin nasil ellerimin cok ihtiyacı var saçlarına sonra yanakların tabi bide saçma bi parfümün vardı sadece senin teninde bu kadar güzel kokan o saçma parfüm mesela.sonra belin vardi bel kıvrımın yaratıcının büyüklüğünü kanıtlayan bel kıvrımın... neyse siktir et ben sigarama devam edeyim sen yeni sevgiline günaydın mesajı at, ben de yeni sevgilimin yanına gideyim.
Ya bazen diyorum ki, neden okumak calismak cabalamak zorundayız, uyusak sadece?
(bkz: gece uyumamis)
işi bize ver. sabaha kadar uyumadım, dün bütün gün teklif için çalıştım. işi bize ver plz:(
Bravo okumayı sökmüşsün. Hadi bakalım sıra yazmada.
günaydın.ben de çok kitap okuyorum. baş ucuma bir sürü kitap yığdım. senin olmadığın zamanları kitaplara vuruyorum. aklıma sorular yağıyor. sana soramıyorum. aslında ben aylardır çok okuyorum. seni rahatsız etmek istemiyorun kendimle konuşuyorum.