bugün

üç yıldır bizdesiniz. farkında mısınız?

söyleyeceklerim bu kadar. iyi geceler.
sene 2013 ne yazık ki halen misafir çocukların kullanım klavuzu yok. basma çocuğum klavyeye! axcvsfsd vdsd basmasana lan!
lütfen gider misiniz artık.
veletlerinizi getirmeyin.
sevgili misafir evimize hos geldin. sen gelmeseydin biz bir kenarda sirf sen gelince kullanılacak olan yemek takimlarimizi goremeyecektik. onlarla yemek yeme serefine nail olamayacaktik.
merhaba,
minik çocuklarızla gelirken yanınızda, uhu, karton, elişi kağıdı, makas,renkli pul vb. malzemeler getirin.
onları "bu abla öğretmen bak git onla oynasın senle" deyip başınızdan savdığınız vakit evdeki cağnım malzemelerimi harcamak istemiyorum.

anlayışınız için teşekkür ederim.
Sevgili misafir çocuğu, her geldiğinde bilgisayarla oynamak istemelisin. Azcık utan. Otur babanın annenin yanında uslu uslu. Sonra sakince evden git. Olmaz mı? Olmaz.
akşamları ve hafta sonları, sizin gibi bizim de gezme zamanımız ama siz bize gelince, biz mecburen evde oturup, size hizmet etmek zorunda kalıyoruz.

gelmesenize.
Misafir evin bereketi dir. Hos gelmisler sefa getirmisler.
almanya' dan elektronik eşyalarla gelin en çok beğendiklerimi hediye edin. hatta sipariş alın öyle gelin. yıl sonuna kadar sizi misafir edebilirim.
simdi yarin akin akin geliceksiniz. sizden istedigim bazi seyler var.
sevgili misafirlerimiz:

1) ben sizin hizmetciniz degilim.
2) biriniz su istedi mi 20 niz birden gorup istiyosunuz yapmayin.
3) 4 kere opusmek zorunda degiliz ayrica elinize sapirt diye opmeme gerek yok.
4) tabaginiza bi sey koyunca onu yiyin. gelip ayak yapiyosunuz bi saat sonra tepsi bosaliyo sizin yuzunuzden.
5) ben vestiyer degilim ablacim hirkani fln kafama atmana gerek yok.
6) ay daha nuri enistemlere gitmedik `deyip deyip 6 saat oturuyosunuz. gidin.
7) hayir okulum daha bitmedi. evet master. hayir evlenmiyorum. sevgilim varsa var. kilo fln almadim. hayir torununla ilgílenmiyorum.
8) bilgisayarima kimsenin cocugu dokunamaz. anlasalim.

eh hadi buyrun gelin o zaman.
Ben senana gosterlrlm sen blzlm eve gel. Dedlrten yazar hizmetclsln ulen.
bizim evdeki bilgisayar da oyun yok! internette bozuk tamam mı? Bunu çocuklarınıza anlatın ondan sonra içeri girebilirsiniz.
Hayır çocuğuna tabiki bakmam o benim tipim mi allasen?
Para vermiyeceksen gelme üniversite öğrencisiyiz heralde evdeki kayıntıları bitiriyon it.
güncel Önemli Başlıklar