bugün

git işe artık patlayacaksın.
takma kafana, doğru adamı bulacaksın bir gün.
içini rahat tut.
delirdim iyice. ciddi ispatlarım var.

iyi günler.
merhaba iyi misin ?
değilsin.
dur sakin ol geçecek.
ışık mı o ?
hassiktir.
tünelin sonu değil bu daha yarısı, o gelen fayton değil kamyon farı.
o da geçecek, her oda bir başkasına kapı açacak, o da görecek, o da geçirecek her geçiren gibi geçip gidenlerden.
sus, açık etme, bunu bir tek ikimiz bilelim.
bil, kelime oyunların kurtarmayacak seni.
daha çok üşü, daha çok ağla, daha çok sus, daha çok yap işte her ne yapıyorsan.
bu entryde olabildiğince saçmala, sıç sıva, beş paragrafa sığmayacak şeyi tek cümleyle özetle, umursama anlamasınlar.
kaçını seviyorsun hala evvelce sevdiklerinin, hala kaçına aşıksın ?
neyse tamam bırak yazma.
yaz ya da yaz.
dur ya da.
ya da sen hep böyle kararsız ol.
sen, sen sezen' den daha mı iyi söyleyeceksin ?

--spoiler--
beni kategorize etme
benle oynama
yaftayı yapıştırıp
bana isim koyma
karikatürleştirme beni
ilahlaştırma
tabulaştırma sakın tabulaştırma
ben seni öyle sevdim öyle sevdim
ben seni öyle sevdim böyle mi sevdim
matematiklaştirme beni çarpma, bölme
toplama, çıkarma sakın beni hesaplaştırma
mekanikleştirme beni otomatiklaştirme
yarıştırma sakın onla bunla karşılaştırma
ben seni öyle sevdim böyle mi sevdim
sıkıştırıp tıkıştırma beni depolaştırma
duygularım yok oldu yüreğimi nasırlaştırma
beni demoralize etme depolitize etme
her işten kaçar oldum beni illegalize etme
ben seni öyle sevdim böyle mi sevdi
--spoiler--

ben bu şarkıyı kendime dinledim.
tek cümle; senden adam olmaz.
insanların yüreği seni ilgilendirmez koca bir aptalsın .
düşüne düşüne öleceksin kadın. sen bu kadar düşünüyorsun, kafaya takıyorsun da ne oluyor? ne değişiyor? olacak olan oluyor, sen de bir sürü psikolojik sorunla, kafanın içindeki sorularla başetmek zorunda kalıyorsun! kimse anlamıyor, sen hasta olup yattığında hiçkimse sana 'vah vah' demiyor, herkes kendi etti kendi buldu diyor. yalan mı yani? zamanında biriktirdin, biriktirdin, şimdi cezanı çekeceksin, çıtını da çıkarmayacaksın. boşuna dememişler, insanın kendine ettiği başka hiçkimse ona yapamaz diye...
iç ses: ulan amma yüklendin bana be!
mert, saat 3 sularında bir yandan titrerken, bir yandan da sabah 10'daki dersini bekliyordu. başka bir deyişle, ağlayarak semaya bakıyordu. bu onun en sevdiği ahmet haşim dizesiydi, ama tabii ki yoktu etekleri. sadece ağır ağır çıkıyordu merdivenleri.
hiç kimseye, hiçbir şeye ve hatta kendine bile tahammülün kalmadı farkında mısın? öfkeni kontrol edemiyorsun, artık sinirlenmiyor cinnet geçiriyorsun... aklını kaybetmene ne kadar kaldı?... yoksa kaybettiğinden geriye kalan da idare eder mi seni?...
dün geçirdiğin kazadan zor kurtardın totonu. ya başına bi iş gelseydi? ya kalsaydın o arabanın altında. ya şimdi başka bi alemde olsaydın. bundan sonra daha dikkatli yürü. ve mümkünse; ölme!
senin sevdiğin seni sevmiyor, sen seni seveni sevmiyorsun. böyle giderse bu paradoksun içinde evde kalacaksın. izdivaç programları kötü fikir olmayabilir; aklında bulunsun.
46 raporu almana bir tık kaldı. ha gayret.
gencsin güzelsin herkesi üzersin bebek.
sana bir şey demiyorum ne bok yersen ye .
boşver oğlum o ne ilkti, ne de sonuncusu olacak...
ya bir nefes al azıcık. bir aşık olma. yeter ama! gidiyorsun nerede seninle ilgilenmeyecek adam var aşık oluyorsun. sonra bir üzülmeler bir tripler ööf hiç çekilmiyorsun.
olmadı hiç beğenmedim bunu. bu, ııhhh olmadı.
sakin ol şampiyon.
"seviyor, sevmiyor".
sen kafa fatma olmayı öteden beri severdinki.iyi oldu böyle, iyi bozmayasın.
biliyorsun olmayacak ama yinede zorluyorsun...optimist yavşaklığın tuttu de mi?pis göt olacaksın yakın zamanda sonra buraya gelip ya ona ya da kendine saydıracaksın.salaksın olum sen.
bitmişsin okeye dönüyorsun yazık lan sana.
(bkz: şizofren)
aglamak için ne kadar çok sebebim var...
ben zaten hep ağlarım herkeze , herşeye ağlarım ben...
anneme ağlarım , babama ağlarım , sevgılıme ağlarım .. ailemle sevdıgım adam arasında gelgıtler yasamama,
kaderıme aglarım...
neden secım yapmak zorundayım
neden ya aılemden ya sevgılımden vazgecmek zorundayım sonunda kendımden vazgecıcem o olucak...
kardesıme aglarım ben... suan yanında olamamama , bana ıhtıyacı varken ondan cok uzakta olmama aglarım ben...
evdekises aklıma gelir , özlemime , onun da yanında olamamama ağlarım..
sevgılıme aglarım , babasız olusuna...
halal sezaıyı dınlerım sesındekı acıya aglarım.. ben herseye aglarım sozluk ama sımdı nıye aglıyorum bılmıyorum.. ıcımdekı sıkıntının adı yok.
Canım, artık bir eldiven al kendine. Parana kıy azıcık canım ya.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar