bugün

ben bu yazıyı insanlığa yazdım *ölmeden önce.

edit: insanlık ölmemiş mi acaba eksi verdi la bana.
sizlere tek bir şey diyeceğim; sevişin.
derisini Giymek için o masum hayvanların başına levyeyle vurulmasına göz yumuyorsunuz ya o levyeler o kürkleri giyeceğiniz sırtlarınız da kırılsın *
Yıl: 2012
Galaksi: samanyolu.
Bağlı bulunulan sistem: güneş sistemi.
gezegen: dünya

Ey insanlık Milyon yıldan beri bu gezegende yaşamaktasın... yedin, içtin, yürüdün, koşturdun, eğlendin, savaştın, üredin, türedin, zaman zaman ileri zaman zaman geriye gittin...

Şu anki haline uzaktan da olsa hiç göz atıyor musun? Sadece senin dünyanda son 30 yıldır neler olup bittiğini anlayabiliyor musun? Asosyal kişilik bozukluklarıyla birlikte ne kadar fazla sosyal yapının içine karıştığını ve buna rağmen hala kör gözlerle baktığını ne zaman anlayacaksın?

Zaman zaman kendini akıllı sanıp da savaşlara, teröre, emperyalizme, ırkçılığa, yozlaşmış dinlere, bireysel şiddet vakalarına, küresel ısınmaya ve bunun gibi yüzlerce olaya karşı çıkarken gerçekte hangi tarafta olduğunu fark edebiliyor musun? Taraf mı olman gerektiği söylendi sana? Yoksa sen asıl olduğun şeyi mi unuttun?

iki ayağının üzerine bastığın günden beri şizofren bir dünya yarattın kendine... Ve kendi kendine unuttun insanlığını. Her zaman bencil oldun. Bazı zamanlar senin gibi olanları yanına toplayıp gruplar oluşturdun. Gezegenini çizgiler yardımıyla bölgelere ayırdın. Daha sonra diğer gruplara özgürlük ve kalkınma vereceğim diyerek globalizm denen çürük olguyu yarattın.

teknoloji denen sanayi bilimini geliştirdikçe gözün doymaz oldu; doğaya adeta savaş açtın.
Bunun yanında internet gibi sınırsız bilgilere ulaşabileceğin bir platform varken sen, dudaklarını büzmüş bir şekilde fotoğraflarını çekip ilkelliğine bu çağda geri döndün. "Nasıl olur da insanoğlu 21. yüzyılda bile hala bu kadar gerizekalı işler yapabiliyor hayretle izliyorum"

Artık senden umudum kalmadı insanlık, bu yüzden hak ettiğin yeri yakında bulacağına, gezegeni küresel ısınması ve insan olarak en içten dileklerimle sonuna kadar destekliyorum.

yıl:2112
Galaksi: samanyolu
Bağlı bulunulan sistem: güneş sistemi
gezegen: Dün - ya ...
"Boşverin denizi karayı da söyleyin; sahi dünyanın kaçta kaçı insan?"
-bazı insanlar,bazen insanlar....
hayvanlardan öğrenecek çok şeyiniz var. kesinlikle.
--hayvalara tecavüz eden -hayvanlar bu ülkede!!!

-insanlıktan çıkmış -türklükten çıkmışlar!!
paran var mı panpa?
insan ol!
komşunun tanrı'sını kendi tanrı'ndan daha çok sev.
bırak gitsin dönerse senindir.
savaşma uyu.
doğruyu söyleyenlerin, haklı olanların, kişilikleri ve haysiyetleri uğruna isyan edenlerin seslerinin cılız kalmasının ve bastırılmasının tek sebebi; toplumun ikiyüzlülüğü ve güçlü olana biat etme kültüründen ileri gelir. maalesef toplum, elinde güç ve para olanların kölesi haline gelmiş, getirilmiş ve adete onlara tapınmaktadır. oysaki; dini, dili, dünya görüşü, ideolojisi, akademik ve sosyal statüsü ne olursa olsun, zulme ve haksızlığa karşı birleşmek ve tepkimizi bütün yürekliliğimizle ortaya koymak, dünyada karşımıza çıkacak ve toplumların hoşuna gitmeyen bütün olayların çözülmesinin tek çaresidir. kaosu bitirir ve dünyayı adete bir cennet haline getirir.
2 dk adam olun lan götünüz başınız ayrı oynuyor.
(bkz: adam ol)
'çöp kutusuna mı saklandın ?'
tanrı sizi kutsasın. amen.
güç sizinle olsun.
KAfamı kopart ve içine pirinç taneleri doldur...! Konuşmasını dahi adam akıllı beceemeyen insanların yaşadığı bu hayatı yaşamaya gücü olmayan sefil kişinin kafatası olarak sergile, süslü vitrinleri olan büyük mağazalarda. bir aylık maaşına bir takım elbise alamayan birinin kafatası dekoratif dursun zengin vitrininde. Yarı tok uyuyan çocuklardan bir haber kendi evlatlarına yemek beğendiremeyen anne ve babanın göz zevkine uygun olsun.
Lütfen bana melisi bulur musunuz?
daha kötülerini de yaşayabilirsin. sık canını hiçbir şeyin düzeleceği yok.