bugün

sürekli birilerinin birilerine birşeyler yazmasından dolayı götümün ve götünüzün duygu seli içerisine girip size yalnızlık tripleri atmaması için yazılan yazıdır. yazıktır unutmayın onudur. bi yazıda siz yazındır. *
sevgili götüm!
artık sana yazı yazabilecek birileri olduğunu anlamışsındır ve bir süredir bana attığın triplerden vazgeçmişsindir. bilirsin bu güne kadar seni belediye otobüsü sapıklarından bile gözümden çok korumuşumdur değerimi bil lan yavşak. hoş gerçi ben erkeğim belediye otobüsü sapıklarıyla pek ilgim olmaz ama o kalabalık otobüste nefesini ensende hissettiğin amcadan o kadar tırsıyorum ki çaresiz koruma ihtiyacı duyuyorum...
unutma lan sana yaptığım iyilikleri anne çocuğuna yapmaz.
sevgili götüm. bugünlerde sana gereken ilgiyi gösteremediğimin farkındayım gibi bir giriş cümlesiyle başlamasından korktuğum yazı.
(bkz: çok şükür beklediğim gibi çıkmadı)
'ben bu yazıyı götümle yazdım' olarak değiştirilmesi gerektiğine inandığım başlık.
(bkz: götüm sana diyorum y rram sen anla)
ben bu yazıyı sana yazmama ragmen sen hala düzgün s.çamıyorsun olmuyor.
-öksürüyorsun ve çok fena kokuyor!
yazmak yerine yüz yüze konuşmak gerektiren durumdur.
Yazıyı bitirdikten sonra götün iyice kalkması ve zorla kendini kasıp sıçmama durumunun ortaya çıkması bu olayla gelişir.
Bana verdiğin fikirlerden dolayı sana minnettarım.
(bkz: Kaynak kıçım)
götü mutlu eden eylem.
tüm götler mutlu şuan.
göte giren kalemin habercisidir.
-biraz sessiz ol!
yazıyı götüme yazdım * * *
ancak küçük yaştan beri jimnastikle uğraşan birinin yapabileceği, olağanüstü esneklik gerektiren bir işlemin dile getirilmesidir.
sevgili götüm, öncelikle tenin kadar beyaz bu alanı bana ayırdığın için çok teşekkürler. *
Sevgili götüm. O hain şemsiye yakalanmış müjdeler olsun. Yalnız hemen duygulanıp ağlama, altıma yaptığım sanılacak.
dear göt, uzun zamandır bana sorun çıkarmıyorsun. pc başında, tez yüzünden çok oturduğum için uyuşuyorsun bazen, farkındayım... seni anlıyorum. fakat, senin de beni anlaman gerektiğini düşünüyorum. bir bedenin parçasıyız ve aramızdaki ilişki beyin ölümüm gerçekleşene dek sürecek.

yaz geliyor. spora ihtiyacın var. bana küfürler ettiğini, kırgın olduğunu biliyorum ama biz seninle bir karpuzun iki yarısı gibiyiz. bu günlerin üstesinden birlikte geleceğiz. he, söylemeyi unutuyordum. bacakların da sana selamı var bu arada. seni sevdiğimi ve gayet hoş gözüktüğünü söylemek istedim sadece. çok öpüyorum iki lobundan da. tezimi yazmaya devam edeyim ben. sonra yine konuşuruz. dediklerimi götünden anlamamışsındır diyeceğim ama saçma olacak...

neyse canikom. sçs. kib.
(bkz: götüme bokuma)
sevgili götüm,
kaşınma lan!
sevgili götüm.

şimdi ben de yalan yok.
göt var, göt var sen büyüdükçe benden ayrılmandan korkar hale geldim.

büyüme olum, büyüme bak yapma.
biliyorsun ki götü büyük bir kadının bütün damarları daralmış sayılır ya da bunu sen uydurdun.
götümsün ya ondan bak kelime esprisi yaptım.
(bkz: götüme kadar)
sevgili götüm,
çok kalkma. lütfen.
not: lan olm bir de çok terliyorsun. başıma iş açıcaksın. sakin.
götün, kendisini adam sanmasına sebep veren hede. *
sevgili götüm;
zaman kötü benden sana söylemesi sonra karışmam.
Çıkış serbest giriş yasaktır.