slm asl yavşak, nasılsın ? bu olmadı, çok ircsel oldu bu.

hey yavşak i am gotta tell you incredible story the story nasıl yavşak oldun. bu da fazla amerikanca oldu. amerika dedik de how i met your mother'dan barney'in esprilerini özledim mına koyim.

neyse selam yavşak, ben bu yazıyı senin yaptığın yavşaklığa karşı yazdım. belki okur da kulağına küpe edersin. sol kulağına küpe et ama sakın sağ kulağına küpe etme yavşak olduğun kadar aynı zamanda top da olursun.

o kadar şerefsiz ve ibnesin ki, yok başörtüsü dinde yokmuş sonradan çıkartılmış gibi ne idüğü belirsiz bir şeyler söylüyorsun. bu söylediklerin aynı zaman da çok o rus bu çocuğuca. inanmıyorsan tamam anlarım ama inanan insanların yaşam biçimlerine karışman çok adice ve ahlaksızca. bırak insanlar nasıl inanmak istiyorsa o şekilde inansınlar.

bir de o yavşak ağzına dolama insanların kaç yaşında evlendiğini. senin gibi bir yavşağı doğuran o kıymetli annende 15 yaşında evlenmişti. ama senin gibi yavşaklar bu durumu hiç göz önüne almaz ve yavşak yavşak konuşurlar.

unutma, bir zamanlar o başörtü için üniversite kapılarında copladığınızı. artık bitti yaptığınız adilikler.
nasıl laf ettiğin önemli. eğer yok efendim islamda başörtüsü yok diyorsan allah senin belanı versin. allah ın azabından seni kim kurtaracak çok merak ediyorum.
adam olun lan.
ecdadımız ninelerimizin yaşmağına gevur eli değmesin diye kan döktü. gevura karşı çarpışanlar bizden büyük değildi. bizim gibi gençliklerinin baharında öldüler. ne yazık ki öyle atalara layık torunlar değilsiniz.
muhtemelen solcusun. devrimi, her insanın eşit olduğunu, herkesin bir arada yaşaması gerektiğini savunuyorsun öyleyse. peki neden başörtüsüne laf ediyorsun? onlar insan değil mi? başörtüsü takıldığında insanlıktan çıkıyor mu? yani her insanın eşit olduğunu hala savunuyorsun ama onlar insan olmadığı için mi onları ayrı bir keseye koyuyorsun?
dinde gözüne kadar kapan denmemektedir. mahrem yerini ört denmiştir ama geriler gözüne kadar kapan ey kulum anladığından mütevellit şekilden şekile girmektedir sokaklarda. hepsi de ayrı şekil nedense.
lan yavşak! inanmadığın kuranın inkar ettiğin ayetini nerenle yorumluyorsun, ne hadle bu emri yok sayıyorsun ? Daha türkçeyi konuşamazken, meale bakarak nasıl ahkam kesiyorsun ?

Sanane başörtüsünden, çarşaftan ? Ben senin annenin bikinisine laf ediyor muyum ? inancım gereği dönüp bakmıyorum bile. Neyse yavaş yavaş tükenin, bitin emi!