bugün

yaşamaya alışamadım demektir. yorulmaktır.
ben de...

tanım kasmaya gerek yok...

subjektif yorumdur. kabul. ama böyle lan!
--spoiler--
yaşamak istemem artık aranızda.
--spoiler--
hakim düzene ait olmasa da, tüm bu toz dumanın içinde bile özel insanların var olduğunu ve onlarla başka bir dünyanın mümkün olabileceğine inanan insanın söylemidir.
(bkz: bir daha da gelmem)
Uzaktan dünyalıyız hepimiz.
ilk defa gelmiş gibiyim...
(bkz: lionel messi)
insanları bir çok kriterlere ayırıp, etrafındaki tüm insanları ''normal insan kalıbında'' tutup mahalle baskısına boyun eğen ancak ben bu dünyaya fazlayım diyen egoizmin açığa çıkması...
çalamıyom, çırpamıyom iş de vermiyolar. adam oluyum desen 1 kuruş yok cepte, sıkıntıdan nereye saldıracağımı şaşırıyom. serseri oluyum desem beceremiyom. ben dünyaya ait değilim.

not: kaybedecek bi şeyim kalmadı gözüyle bakıyom. az kaldı zıvanadan çıkarsam piç bişi olursam bu dünyalı olcam.
diyen insan, aitlik duygusunu bilen insandır, bilmese ait olmadığını da bilemezdi öyle değil mi? biz bildiğimiz için mi bu dünyaya ait hissediyoruz yoksa alışkanlık meselesi mi ya da farklısını hayal edemediğimiz için mi? sahi yok öyle bi dünya lafı nerden çıktı, hayal kurmamızı istemeyenler bu lafla önümüze set mi çekti? belki.. belki.
Ben bu dünyaya ait değilim lafı; çevreye uyum sağlayamamanın getirdiği eziklik psikolojisinin altındaki burukluk duygusuyla açığa çıkan bir varsayımdır!
(bkz: creep)
(bkz: i don t belong here)

evet. ergenler için, ya da 2 felsefi kitap okumuş sözde bilgin için güzel bir övme cümlesi aslında.

hepiniz bu dünyaya aitsiniz, hepinizin yaşadıklarını daha önce milyonlarca insan yaşadı.
hiperrealizm'e sırt çeviremezsiniz.
ben bu sözlüğe de, bu sanal aleme de ait değilim demektir.

sanal olamamak sadece üzüntü ve sıkıntı getiriyor.
rusya'da bulunan uzaylının söylemesi muhtemel söz.