bugün

(bkz: evde kalmış kız kurusu)
sekste iyidir.her yerden kâr olmuyor.
Süper sevişgen olurlar.
Mesela aleyna tilki.
Versen yumurta bile kıramaz ama 20 santimlik pembe dildoyla ohooo!
Garip kızlardır.
Ben bir yumurta bile kıramam erkekleri de gariptir.
Kendi kendine yetemeyen birey mi olur? Siz karnınızı nasıl doyuruyorsunuz aq.
çok sikişgen ve aşırı aptal oluyorlar.

kolay sikersin ama karnım acıktı dediğinde sana pizzacının numarasını verir.
ağzına vurulacak kız tipi. acayip iticidir. yumurtayı o kıramaz ama siz kırabilirsiniz. kafasına kafasına.
Böylesi daha değerli olur kızlarıdır.

Ulan hepiniz yavşaksınız.
yumurta yapmayı bilse ne farkeder ki bu bir yetenek belirtisi mi?
"aman kırma kızım, o yumurta bana çok lazım olacak senden sonra da," diye teşekkür edilesi kızdır.
görsel

Beybi!
Ben yumurta dahi kıramam diyen insan (bunun kadını erkeği yok) asil görünmüyor bariz aptal görünüyor.
Açık vermek istemiyordur. Genelde karşımdaki benden bir şey beklemesin diye aslında iyi olduğum halde yemek yapmayı bilmediğimi söylerim. Çünkü biri beni yemek yapma makinesi olarak görmesin beni ben olduğum için sevsin.
uzlaşmacı olun, yumurtayı haşlamalarını talep edin.
Üzülecek kızlardır. Ama mahalle kenarında minnoş sevimli marjinal grup olarak kabul edilirler.
Aynı bıçağı kullanmadığım kadına ben gadın demem!
prensesler gibiymişler baba evinde. mümkünse evde kalsınlar. hiç bir erkeğin hayatını yıkmasınlar.
Bir Yumurta alıp kafatasına tık tık yapmak suretiyle öğretilesi kızdır. Yav ben bile ne yemekler yapıyorum erkek halimle yumurta ne ki? Sanki bana kraliyet ailesinden geliyor ki onlar bile daha becerikli olur.
iticidir. aynı şekilde bu kızların erkek versiyonları da en az onlar kadar iticidir. bir yumurta kırmayı beceremeyecek kadar vasıfsız olunmamalıdır.
Çöpe atın gitsin.
Zengin birisiyle evlenip her gün dışardan/dışarda yiyecek kızlardır. O yüzden öğrenmemişlerdir.
öğrenir nolcak. herkes bir avrupa yakası makbule arıyor evine.
bunlar ölsün derim.
kırdırırlar efenim.
Dolaylı yoldan ben salağım demek istemiştir.
görsel
Muhtemel elleri.
yumurtayı tezgahın kenarına mı vuramıyormuş yani ? göğüs hizasına kaldırıp bıraksa yere düşünce gene kırılır. pişiremem kısmına girmiyorum iyice düz adam olduğum ortaya çıkacak yoksa *

(bkz: tavaya koyuyorsun kendisi pişiyor)