bugün

entry'ler (24)

suriyeliler

ölsünler.

ben bir yumurta bile kıramam kızları

çok sikişgen ve aşırı aptal oluyorlar.

kolay sikersin ama karnım acıktı dediğinde sana pizzacının numarasını verir.

her gün 5 bardak kahve içmek

tez zamanda beyin kanaması rez.

aslolan fenerbahçe diyenin ağzını bantlamak

sözlüğe başlık açma girişimi de bu düşüncenin fiile dökülememesinden kaynaklanıyor olsa gerek. yemedi sanırım.

evliliğin en güzel yanı

kuşkusuz "free sex".

kazanılan ilk para

çok tatlı çok kıymetli para bitmemesi için elinden geleni yaparsın ama o para bitmek için türlü oyunlar oynar.

türkiye de hukuk

sadece maddi zarar olarak görünen bir bok. çoğu insanda haklı olarak güvenmeyerek kendi doğrularıyla, kendi kurallarıyla birbirlerini yargılıyorlar. sağda solda birbirini öldüren insanları gördükçe hiçte şaşırmıyorum.

yükseköğretim kurumları sınavı

akp hükumetinin birinci önceliğinin okumayan, cahil ve sorgulamayan nesil yetiştirmek olduğu gerçeği maalesef bir kez daha yüzümüze çarpmıştır.

yunanların aşağılık bir millet olması

su götürmez gerçek. tatil için geldikleri türkiyede bile pişkinlik çıkarabilen tuhaf insanlar. son 1-2 senedir pek gelen yok oradan. kriz mi ne varmış.

hani lan sırplar müslüman katiliydi

ya bizim başgan israile ihtiyacımız var diyen bir insan evladı. yaptığı hiç bir şey beni artık şaşırtmaz.

milliyetçilere hakareti solculuk sanan tip

henüz milliyetçi dayağı yememiş tiptir. dayak yiyen solcular şu an sessiz sakin soldalar oturuyorlar.

kız ortamında fakir arkadaşla dalga geçmek

hiç hoşlanmam bana yapılırsa da hoşlanmam kız var diye insanların götü kalkmamalı bence.

cb nin intihardan caydırdığı kişi cinayet işledi

öyle bir bela işte bu adam amk bulaşan herkes zararlı.

canınız sıkılınca ne yapıyorsunuz

bilgisayarı alıyorum kucağıma sonra yer misin yemez misin.

öğrenci evinde kalan kızlar

çok tehlikeli kızlardır her an hazırdır.

sabah sabah hiç çekilmeyen şeyler

geceden gelen açlık ve beraberindeki mideden duyulan o doğal armoni...

sözlük yazarlarının arabayla yaptığı en yüksek hız

babamın arabası tourneo connect ile fsm çıkışında çok güzel bastım bir ara 145ten sonra titremeye başladığı için korkuma basmadım daha.
ama passat ile 160+

ülkede gitgide azalan suriyeli düşmanlığı

ben alışmadım. hala gördüğüm her suriyeli ile kavga etmek istiyorum

sözlük yazarlarının itirafları

gereksiz bir şekilde sahiplenme var bende. kız arkadaşım olsa kıskançlıktan deliririm, birisi kız kardeşime yolda baksa kavga çıkar mesela, hani yolda hiç tanımadığım bir kızı bir erkek tarafından kesildiğini (dikizlendiğini) fark edersem engellemeye çalışırım. hiç sevmediğim bir huyumdur bu.

bir kızdan uç bile isteyememek

acizlik.
sigaraya ilk başladığımda sokaktakilerden çakmak isteyemezdim. alışınca bir şeyin kalmıyor rahat ol.