bugün

Simdiye dek karsisina asik olabilecegi turde biri cikmamistir.
Oyle bi insan yoktur kendini kandirmasin..
oraya bi artık eklersek benimdir, gördüğüm kadarıyla çokta sahsıma münhasır bir olay değildir herkes ne kadar güvenilmez bi mevzu olduğunu anlamış belli ki.
fazla realist olduğu düşünülen kişidir.
benimdir. olmadım, olmam da.
Benimdir.
Oldum daha da olmam.
beni aşka inandır diyordur.
olmaz efenim.. bir ömür boyu söylenip durur.
Bi kere oldum. Ondan sonra kalbe kilidi vurdum. 11 senedir rahatım,olmadım da.
Gerçekten isterse olmayacak insandır.
Oyle dersin, fakat bir gun oyle biri karsina cikar ki felegini sasirirsin.
insallah olmaz dedigim insandir.
hormonlardan bihaber insandır.
bendirim.
Oldum bidaha olmam, olamam.
katiliyle tanışmamıştır henüz.
(bkz: hadi hadi)
Bir kere olmuştur. Bir daha da olmam diyecek kazık yemiştir.
Tam anlamıyla daha olmuş değilim. Sadece kendimi yakın hissediyorum birine o kadar. içimdeki bu duygu daha ileriye gitmiş değil, gitmesini istemem.
olacak insandır. lakin yaraların iyileşip şartların olgunlaşması gerekir.
Benimdir. Ama keşke olsam. Platonik olsa da olur. Bir gun ona kavuşacağımın hayali yeter bana. Hani derler ya ihtimali sevmek diye. Mal mısın bir insan neden böyle bir şey ister ki diyecek olursanız, uzun zamandır kimseyi sevmemek daha kotu be. Birine Kalbin atmaması, kimsenin seni heycanlandırmaması daha kotu sözlük.
Artistin tekidir. Sonra gider aşık olUr ve kanka bak olmam olmam diyodum ama gugusu müthiş kız yaaa diye içki sofrasında kafa sker.
Ben diyodum en son şimdi ise olmuşum farkında değilim.
bu benim. çünkü zamanında oldum. zarardan başka bir şey getirmedi. daha olmam kararlıyım. olsam bile siksen belli etmem.
Herkes bi kere olmuş ve sonunda acısını yaşamışsa olmanın hiçbir mantığı yok demek ki.
1-2 gün içinde aşık olup ardından da götünün üstüne oturacak olan insandır. büyük konuşmanın bedelidir.
bu gidişle buna değecek birini bulmanın zorluğunu farketmiştir. öyle birisiyle karşılaşınca zaten romantik film başrolündeki adam çılgınlıkları yapacaksın, cesur olacaksın, çünkü buna değer.
ask diye birsey olmadigi icin hakli olan insandir. ask ufak ve masum duygular icerisinde iken yasanir. su an burdaki insanlarin cogunun yetiskin oldugunu varsayarsak, duygular yerine cikar iliskisi agir basicaktir.
güncel Önemli Başlıklar