bugün

her zaman söylemişimdir. bu kraliyet aileleri iyi, çevreleri kötü.

bak hanım kızımızben soyluyum, ben nobleım dememiş çekmiş kamuflajı yatmış yere. yarın öbür gün ihtiyaç olsa sipere de yatar. bunu ingilizlerde ww2'de gördük.

şimdi tek ve yegane kaygının parasal sorunlar olduğu orta sınıf ailelerde doğup büyüyen bizler için garip bir durum gibi görünüyor ama bu seviyedeki ailelerin kaygı ve misyonları çok farklı oluyor. haliyle bu imkanlar doğrultusunda yüklendikleri (ki eğer bu yolu seçerlerse) sorumlulukla böyle seçimlerde bulunmaları hiç yadırganacak ya da garipsenecek bir durum değil.

mesele orta sınıf cehenneminden bir şekilde çıkıp, parayı ve imkanları sonradan görüp sapıtanlarda. biz hep bu kültürsüz sonradan görme ne oldum delilerini seyrettiğimiz için bu seviyeyi anlamakta güçlük çekiyoruz.

isim vermiyorum ama hepinizin aklına yüzlercesi gelmiştir.
Bizdekilerde ağlayıp sızlayıp testis kanseri raporu alıp askere gitmiyor. Bizim oğlandan t*şaklı çıkmış hatun.

Edit: (#43924711) tip'e göre prens/prenses olunmuyor.
bizim prenses de askere gitti ama bedelli olarak.
Tipe bak bu mu prenses hahah.
Bizimkiler ,askere gitmemek için bin bir takla atar, çürük raporu alır,veya gitse bile vali korumasında askerlik yapar
ülkenin itibarını düşürmüş, yazık.
Şovu seven sozde prensestir.
Salakmis ulan sende Bizim bakan milletvekili çocuğu gibi çak sağlık raporunu yapma askerlik...
ay elisabeth belçika emret komtanım demiştir.
erkek hatunmuş. helal olsun.
hiç yoksa gidip askeri eğitim almış rte denen şahıs ve ailesi gibi askerden kacmamış

bizdeki rte de oğullarını askere yollamamak için kanun sahte cürük raporu cıkarıyor.
18'lik çıtır, yaylalar yaylalar söylüyor.

--spoiler--

belçika kralı philippe'in büyük kızı (Belçika tahtının varisi) Brabant Düşesi prenses elisabeth, askeri eğitimine brüksel'deki kraliyet askeri akademisi'nde başladı. prenses elisabeth, 169 asker arkadaşıyla ilk gün içtimaya çıktı. askeri kamuflajla görüntülenen prenses, dört haftalık acemi eğitiminden sonra sosyal bilimler eğitimi görecek. prenses elisabeth silahla ateş talimi de gerçekleştirdi.

--spoiler--

görsel
görsel