bugün

Uplayıp durmayın şu başlığı çok dikkat çekiyoruz aw eşşeğin aklına sokucaz sonra.
Ee ne sandınız asgari ücrete yapılan zamcık yanımıza mı kalacağdı?

Sıradaki demeçi veriyorum; 30undan önce evlenmeyen vatan hainidir!
bu ülkede yaşıyorsan sana vergi gönderirler keserler peşint olarak vereceksin.
Böyle birşey yok ama olabilirde.
evlenmeyenlere kayyum atansın. Saatlik ve gecelik olmak üzere iki türlü bedelli uygulamaması da olsun.
Var mı benimle makul bir ücretle evlenecek olan?
Hayda!
görsel
muaf olmak için bir sürü yolu olan yeni vergi türü.
(bkz: infertilite)
(bkz: sterilite)

Hadi olmadı eşcinselim iddiasında bulunulabilir fakat bu noktada vergi memuru, yerinde uygulama ile kontrol etmek ister, tatsız olaylar yaşanabilir.

Ben de evlenmek isterim ama malum çocuğum olmuyor memur bey elimdeki rapor vergiden muaf olmak için uygundur diye düşünüyorum.
Olmadı bu şimdi. Bir an önce evlilik çalışmalarını yürütmem lazım. Bekar adamız paramı biriktireyim yoluma bakayım diyordum simdi onu da baltalayacaklar.
Eşcinsellere evlilik hakkı ver evlenelim. Aptal aptal at gözlüğünü çıkarın önce.
gss primleri için de aynı şeyler söyleniyordu ancak birçok kişinin hala devlete borcu var.

öyle bir çıkarırlar ki yasayı sen bile şaşırırsın.
vay arkadaş kabızlık vergisi de alırlar.ülkenin daha önemli sorunları yokmuş gibi ne ile uğraşıyorlar.
vay arkadaş kabızlık vergisi de alırlar yakında devlet baba.ülkenin daha önemli sorunları yokmuş gibi ne ile uğraşıyorlar.
bekarlara yazık olmuş neyse bekarlar hazırlayın parayı.
Evlenmek icin deli olmak lazım *
O zaman vurusmaya da gelsin aq.

(bkz: seks vergisi)
Yalnız da ölemicez amına kodumun yerinde.
31 vergiside alsınlar. Ya da masturbasyon vergisi.
vermiyorum, yaz hesaba amk.
4 çocuk vergisi de gelir yakında. hayır belki adam kısır çocuk olmuyor bundan da kısırlık vergisi mi alacaklar amk.bakin arkadaşlar bu bir soygundur.
Bu haberin yalan olduğu ortaya çıkalı neredeyse 1 hafta oldu. Kasmayın kendinizi. Az gündem takip edin.
(bkz: Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak)
yalan olduğu halde bu kadar ciddiye alınması ülkenin ne hale geldiğinin göstergesidir aslında.
hiç kimse demedi *o kadar da yapmazlar* diye. Gayet akp klasmanında bir vergi.

Yakın zamanda gelecektir. Yalan dediklerine bakmayın.
Gelmez sanırsam o kadar da olmaz diye umuyorum.
Al canımızı bi o kaldı dedirrtecektir.