bugün

Yakın zamanada dikte edilerek olan fahiş vergi.
(bkz: para yok)
Bu verginin gelmesi gerekiyor.

Hatta 3 5 çocuğu olmayan da vergi versin.

Alıp verilen nefes ortalamasına göre de vergi alınsın nefes alıyorsak onlar sayesinde zaten.
Artık Bu kadar da olmaz dedirten şeyler?
25 yaşını geçen bireyden alınması gereken vergi. Evet.
recep erdoğan ın en önem verdiği vergidir.
Olması imkansız olan bir vergidir.
görsel
Al canımızı bi o kaldı dedirrtecektir.
Gelmez sanırsam o kadar da olmaz diye umuyorum.
yalan olduğu halde bu kadar ciddiye alınması ülkenin ne hale geldiğinin göstergesidir aslında.
hiç kimse demedi *o kadar da yapmazlar* diye. Gayet akp klasmanında bir vergi.

Yakın zamanda gelecektir. Yalan dediklerine bakmayın.
(bkz: Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak)
Bu haberin yalan olduğu ortaya çıkalı neredeyse 1 hafta oldu. Kasmayın kendinizi. Az gündem takip edin.
4 çocuk vergisi de gelir yakında. hayır belki adam kısır çocuk olmuyor bundan da kısırlık vergisi mi alacaklar amk.bakin arkadaşlar bu bir soygundur.
vermiyorum, yaz hesaba amk.
31 vergiside alsınlar. Ya da masturbasyon vergisi.
Yalnız da ölemicez amına kodumun yerinde.
O zaman vurusmaya da gelsin aq.

(bkz: seks vergisi)
Evlenmek icin deli olmak lazım *
bekarlara yazık olmuş neyse bekarlar hazırlayın parayı.
vay arkadaş kabızlık vergisi de alırlar yakında devlet baba.ülkenin daha önemli sorunları yokmuş gibi ne ile uğraşıyorlar.
vay arkadaş kabızlık vergisi de alırlar.ülkenin daha önemli sorunları yokmuş gibi ne ile uğraşıyorlar.
gss primleri için de aynı şeyler söyleniyordu ancak birçok kişinin hala devlete borcu var.

öyle bir çıkarırlar ki yasayı sen bile şaşırırsın.
Eşcinsellere evlilik hakkı ver evlenelim. Aptal aptal at gözlüğünü çıkarın önce.
Olmadı bu şimdi. Bir an önce evlilik çalışmalarını yürütmem lazım. Bekar adamız paramı biriktireyim yoluma bakayım diyordum simdi onu da baltalayacaklar.
muaf olmak için bir sürü yolu olan yeni vergi türü.
(bkz: infertilite)
(bkz: sterilite)

Hadi olmadı eşcinselim iddiasında bulunulabilir fakat bu noktada vergi memuru, yerinde uygulama ile kontrol etmek ister, tatsız olaylar yaşanabilir.

Ben de evlenmek isterim ama malum çocuğum olmuyor memur bey elimdeki rapor vergiden muaf olmak için uygundur diye düşünüyorum.