bugün

japonların yeni robotu, kız arkadaş bulmakta zorlanan bekar ve yetişkin erkeler için arkadaş canlısı * * bir robot üretilmiş.
bu sevimli, sempatik şeyi evli erkeklerin alması durumunda eşlerini aldatmış sayılacaklar mı merak konusu.

--spoiler--
http://www.ntvmsnbc.com/news/450347.asp
--spoiler--
şişmenin rafa kalkacağı anlamını taşır.
"kendimi doğru kıza saklıyordum" diyenler için birebir teknolojik yenilik...sevginin geleceği son nokta...bedenini şişme bebeklerle ziyan etmemiş olanlar için kusursuz bir atılım malzemesi...
bir komutla öpücük veriyormuş.
bizim türk erkeğine gelmez bu tür robot. "Namusumsun lan sen benim, ahmet'in komutuna ne öpücük atıyon horospuu" şeklinde diyaloglar oluşabilir.
boyu kısa olanlar için ideal bir robot da boyu 1 metreyi geçenler ne yapacak merak konusu.
türkiye'de satılması halinde, robotlar sahipleriyle değişik diyaloglara girebilirler. mesela,

-bir öpücük ver bakayım.
-mucuk.
-her türlü muameleyi yapıyor musun bakıyım sen ?
-lüt-fen e-fen-dim, a-yıp o-lu-yor.
-sen bir yat bakayım şöyle.
-yap-ma-yın, may-day may-day !
-robot mobot kayarım ben buna. 170 dolara rus'a giderdik ama olsun. bu da tecrübe.
(robot bozulur tamirci çağrılır)
-abi bak şuna ya ..çalışmıyor.
-e abicigim sen naptın yalama düğmesi yalama yapmış bunun.
eğer o robot cameron phillips ise hiç bir mahsuru olmayan kız arkadaştır.
çaresiz kalmış erkekler için yapılmıştır büyük ihtimalle maiden china dır.
(bkz: japonların abazan olması)
(bkz: philips robot skin) *
yakın bir zamanda içinde biriken ıslaklık yüzünden bozulacak, tamir ettirilmeye utanılacak, çöpe atılmaya kıyılamayacak yetişkin erkek oyuncağıdır..
(bkz: abi üzülme artık sana robot mu yok)
(bkz: pilim bitiyor) *
şişme kadının teknoloji etkisiyle dönüştüğü versiyon.
japon işi adlı kemal sunal filminde denenmiş bir fikir.
(bkz: satın alınan robottan hayatta olmaz yanıtı almak)
kemal sunal ın japon işi filmindeki arkadaşıdır..
(#8346169)
zaten asosyal olan toplumun iyice içine sıçar. ama bi yandan belki tecavüzler azalır.