bugün

yurdum kızlarında sıkça rastlanan olaydır.

bekareti önemli sanıp senelerce arzularını bastıran hanım kızlarımız, bu işi bir kere yaptıktan sonra kolay kolay iflah olmaz.

ondan önce çıktığı erkekle öpüşürken bile 8 kere düşünen hatun, sonrasında bir haftadır çıktığı erkekle bile yatmaya sıcak bakar.
Battı balık yan gider misali yaşamaya başlamış kızdır.
-ne malmışız sevişmemişiz.
yalama olmak gibi bişeydir.
(bkz: battı balık yan gider) misali
(bkz: ruhu orospu olmak)
seksin doyum verici güzel bir şey olduğunu bilen kızdır. devam etsindir.
bekaretiyle bereber kendini de kaybeden kızdır. seks istemesi yanlıştır yada doğrudur o tartışılır ama bekaretini kaybettikten sonra bu hale gelmesi aslında ruhunda küçük bir orospucuk beslediğinin göstergesidir. orospuluk kadının içindedir.
dünyanın en güzel zevkine bağımlı olarak yaşama bağlanandır. Bu bağımlılığın hiç bitmemesini istemektir. Onlar hep var olsundur.
karşısına bekaretini kaybetmiş kız çıkmamış erkek söylemidir aslında, çıksaydı böyle bişey öne süremezdi.
ama hayallerini bu kızlar süsler hep, elde etmek, hemen yatabileceğini düşünür, sonrada insan gibi yaşar işte.
sayaç yok mantığını benimsemiştir.
erkeklerin şehir efsanesidir.
yılların patlamasıdır.
ataerkil zihniyetli türk erkeklerine koyan durumdur. seks güzeldir, ergenliğe giren her birey cinsel dürtüleri hissetmeye, yaşamaya başlar ki ceninken bile bu dürtülerin sözkonusu olduğu söylenir. cinselliğin tadına bakan kadın, doğal olarak bir daha ve bir daha isteyecektir. bunda ne var? erkeklere bu kadar koyan ne? tanımadığınız kadınların "namus"undan neden kendinizi sorumlu hissediyorsunuz? siz kimsiniz?

edit: erkekler bu aktiviteyi çok uzun yıllardan beri yapıyor olmalarına rağmen, bir kadının bunu yapması karşısında rahatsız oluyorlarsa belli ki kendileri bile cinsellikten korkuyor, günah sayıyor, "yanlış" sayıyor. bir insan kendi yaptığı zaman o hatayı fark etmez, fakat karşısındaki yaparsa küfür eder, cezalandırmak ister, yanlışlığından dem vurur durur, fakat bir türlü göremez, aynı boku sen de yiyorsun!
velhasıl, eğer bir kadın sayesinde, algı mekanizmanız cinselliğe bakış açınızı yansıtıyorsa (erkeğin ihtiyacından çok - günah, yanlış vs) ben size tek bir kelime dahi etmem, ancak geri kafalısınızdır!

edit2: bakire olan ya da olmayan dişinin rüyalandığını biliyor musunuz? o et parçasını kaybeden dişinin ise, kendi arzusu, "sapkınlığı" dahilinde değil, dürtüleri tarafından kontrol edildiğini? erkeğin ihtiyacı olduğu kadar kadının da ihtiyacıdır.

edit3: eksi koy bana koymuyor, yine de gelen iki eksi oy için yazıyorum bunu. çok şaşırıyorum ya, hala gerici zihniyette, ataerkil insanların var olmasına. nasıl bir kafa bu? bu iki eksi oy sahibine soruyorum, kadının cinselliği yaşaması size neden ağır ağır koyuyor?
bakirliğini yitirmiş bi erkeğin hep seks istemesine benzeyen bişeydir. şaşırtıcı bi benzerliktir, erkekler de kadınlarda insan nihayetinde, nasıl olur böyle bi benzerlik. açıkçası akıl sınırlarını zorluyo insanın.

(bkz: hepimiz kardeşiz)
(bkz: yalama olmak)
kendileri bilenlerdendir onlar. ama pek kendilerini bilmezler orası ayrı.
''dul karı nasıl aynen öyleler kanka'' demişti bir arkadaşım.
ne yazıkki doğru tespittir.
abazan fantezilerine kurban giden, 31 malzemesi olmuş, döl israfı adamların diline düşen kadının bizzati olarak bu adamlar gibi olması durumudur. ikisi de aynıdır. aslında değildir biri bedeniyle seks yapar diğeri diliyle (konuşarak).