bugün

Böyle bir raporon verilmesini sağlık bakanlığı yasaklamıştır.
gelen kişi güncelini isterse duman olucak kızdır.
ne yazık ki bu belgenin geçerliliği toefl ya da ales kadar değildir. eve her geç geldiğinde yeniletmesi gerekecektir...
bana inanmıyorsan rapora inan mesajı vermek isteyen kızdır.ayrıca o raporu aldıktan sonra kaybetmiş te olabilir garantisi yok ki dimi ama?
(bkz: sevgilisinin bekaret raporuyla dart oynayan adam)
anal seviyordur.
ertesi gün gidip gönül rahatlığıyla (bekareti takan salakların baskısından azade olarak) cinsel ilişki yaşayacak kişidir.
aç kalınca müzayedede satışa sunabilir..
bozdurunca da bozana sertifika verip imzalayan kızdır. (bkz: based on a true story)
(bkz: şebnem scheffer)
Tek yapabilecek canlı türü şebnem scheffer.
karizma yaptığını sanan kızdır .
maldır. sevişmeyi bekliyordur.
adı daha önce birisi ile çıkmış kızdır.kız sevdiği ile cinsel birlikteliği olmadığı halde insanlar bu kız şu çocukla çıktı, kesin bekeretini kaybetmiştir,dedi kodularına kızın verebileceği cevaptır.
duvarla yetinmeyip kameralara göstererek, tüm ülkeye ilan eden kızdan daha vahim değildir;

(bkz: şebnem scheffer)
bekaretiyle gurur duyan kızdır. tabi bu devirde kendisi gibilerin sayısı çok düşük olduğu için bununla onur duyması doğaldır.
sahte bekaret raporu veren bir doktorla anlaşıp bu işi yapmış olabilir,güvenmemek lazım.
en sadist hayalleri süsleyen kızdır.
binecen üstüne vuracan kırbacı vuracan kırmacı.
gerdek gecesi ortadan kaybolacak olan raporun sahibidir.
diplomasını duvara asan üniversite mezunundan farkı olmayan hatun kişiliktir. ikisi de bu ülkede bir halta yaramıyor.

(bkz: mutlu musun şimdi)
akabinde ruh sağlığı ile ilgili rapor edinip onu da asması gündeme gelebilecek kızdır.
büyük ihtimal vajinasındaki zarı patlatmak hariç her türlü fanteziyi yapmıştır.. hayır yani yapsın fantezisini ilgilendirmez de, böyle yapıp ''ben bakireyim, elime erkek eli değimedi, ben senin ilkinim'' propagandası yapanların azının ortasına odunla vuracaksın. * *
muhtemel bir kız isteme durumunda takı ve eşya pazarlığını kızıştırma amacı güden kızdır.