bugün

televizyonla alakası olmayan insandır.
behçat ç kimdir bilmeyen yazardır. tv de reklamlarını gördüğünde polisten çok eroinmana benzetir aynı zamanda.
Dizinin Adını bile yazamayan adamdır.
ayıp edendir.
O sirada baska bir diziyi izleyen insandir.
hayatta çok büyük bir olayı kaçırmış insan olmadığı kesin.

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
istanbul bebesi de olabilir.
açılın. O adam benim. Ben bu behçet z. yi sadece reklamdan tanırım yemin şart olsun.
şimdiye kadar yaşadığı hayatı tümüyle gözden geçirip tekrar düşünmesi gereken insandır. zira böyle bir hata yapan kim bilir daha ne hatalar yapmıştır.
"behçat z nedir?" şeklinde sorması bile muhtemel insandır. Benimdir ayrıca ve ankaralı, adanalı, antepli veya herhangi bir yer temalı dizilere ifrit olmaktayım. Bana ne Ankara'dan? Polisinden?
benimdir o. ancak merak da etmiyo değilim!

edit: behzat ç fanatikleri eksiliyor ama sakin gençler kötülemedim bişey yapmadım üstüne üstlük merak bile ettiğimi söyledim!!!
boşversin, ezel izlesin. daha kalitelidir.
hiç dizi izlemeyenlerdir. hiç izlemezlerde, her dizi hakkında söyleyecekleri bir şeyler vardır. bu entel takımı, koridordan geçerken dizi repliği duyar, çay almak için kalkmıştır başka bir sahne görür. gelir buraya da entrylerini girer. ama altına da açıklamasını yapar.

--spoiler--
şimdi erdoğan reyiz sıçtı.
hayır izlediğimden değil, koridordan geçiyordum öyle gördüm.
--spoiler--
çok şey kaçıran insandır. en azından bir iki bölüm izlesin, sonra istiyorsa izlemesin canım. gerçi bir iki bölümünü izlese devamını getirir zaten. *
ankaranın en güzel yanını bilmeyen kişidir. çok şey kaybetmiştir.
dizi kadar sinema filmini de izlemeyen modelleri vardır. kendimden biliyorum. dizi için iyi ya da kötü yorumu yapamıcam izleyen bir çok arkadaş güzel dizi oldugunu söyledigi halde yinede içimden bir türlü gelmedi izlemek. diziye karşı sözüm yok ama kendime var. çok şey kaybetmemişim.
izlemeden kaybettiğini anlamayacak insandır.
Oyunculuk ve sanat hakkında yalnış yargılara sahip olan kişidir.
tercihini başka programları izlemekten yana kullanan insandır.
çok şey kaçırmış insandır. insan harun gibi bir karakterden nasıl mahrum kalır anlamak mümkün değil.
beyni firar etmiş insandır.
hiçte şaşırılacak yanı olmayan insandır.
Merak etmemiş insandır.
televizyondan kaçıyordur.
dizi izleme kültürüne sahip olmayan insandır.
güncel Önemli Başlıklar