bugün

(bkz: behzat ç ye düşman badem bıyıklı)
aksine gerçeği görenlerdir. gerçeği göremeyenler için;
(bkz: sihirli annem)
akıllara inci sözlük mottolarını hatırlatan yargı.

(bkz: ölü taklidi yapın gider beyler)
(bkz: genç şakirt rahatsız) noldu lan size dokundu diye çok mu canınız yandı?
(bkz: yapma volkan)
behzat ç. ye düşman badem bıyıklı bakınızından çok sevdiğim bir diziye nasıl nefret beslememin sağlandığını( özellikle ekşi)ortaya dökmüş özentiledir. kardeşim, ''solcu o konuşmaz.'' tarzında diğer 'sol' yalakalıkları için izliyorsunuz ve fanatiklik yapıyorsunuz. o yüzden siktirin gidin diyorum. sanat için izleyeceksen ayrı ama ucuz siyasi malzemelere( ki bizim aslında felsefe kültürü sıfır, piç özenti gençler hani hem chp seçmeni, hem sosyalist olan 'solcular') meze etmek, bir de dünyanın en büyük lideri listesinde deli gibi atatürk'ü oylamak zihniyetinin bir benzerini ortaya dökeceksen,( ekşiciler diziyi alabildiğine entry içeren başlıklara sokucam diye göt yırttılar, basur oldular.) ki döküyorsan siktir git diyorum. şu badem bıyıklı, cahil, koyun falan fişman gibi orgazm olduğunuz budalalıkları da bırakın kardeşim. nedir bu nefret? ben kimseden nefret etmiyorum. yanımdan geçen çarşaflı ya da küpeli alkolik, mini etekli, pisingli( istediğim gibi yazarım mına koyim) hiç bir duygu uyandırmıyor bende. ama nedense bazıları için çok şey ifade ediyor demek.

özellikle ''geri zekalılar'' için. çünkü zeka: bir şeye tepkisiz kalabilme yeteneğidir. her şeye refleks veren, her önüne çıkana atlayan maymun iştahlı salaklar, sığ kalıyorlar bir de kendilerini derin sanıp ortada ahkam kesiyorlar.

ayıptır kardeşim ayıp. behzat ç., ezel'den sonra en sevdiğim dizi. izlediğim ikinci dizi. ama nefret uyandırıyor sizin bu amcıklığınız. bir de anti-ezelcilik yok mu? lan amıklar ezel ile kıyas edilinebilir mi?

yok arkadaş ben bu dizi üzerinden siyasi propaganda yapanları, ya da bu diziyi bu şekilde hazırlayanları:( resmen kurtlar vadisi'nin antisi olmuş gibi)bir şekilde eleştiricem, uyarıcam, değiştirmeye çalışıcam olmadı. sikerim izlemem, diyalogları, karakterleri sevmeme rağmen..
(#11532344)
(#11533902)
(bkz: genç şakirtler rahatsız)
behzat ç izlerler, neşet ertaş dinlerler, bol bol çay içerler, ben otantik bir insanım görüntüsü vererek kız/erkek düşürmeye çalışırlar ama kendileri düşerler.