bugün

ya da unuttum diyen öğrenci.

beden eğitimi dersinden yırtmak için eşofmanını evde unutur, ayakkabısını bilerek kundura giyer. bilerek "hocam nefesim darlaşıyor koşamam..." der.

halbuki ne koşamayacaksın eşşek sıpası seni! arkandan ateş tutsalar burdan amerika'ya kadar yolun var koştura koştura.

(bkz: kendimden biliyorum)
bilerek getirmeyen, beden eğitimi dersini tınlamayan öğrencidir. halbuki beden dersininde diploma notuna etki ettiğini bilmiyordur.
ertesi derstede hasta olan öğrencidir.
ovvv çok kötü durumdadır çok...
%95lik kısmı deliler gibi kompleksli olan beden eğitimi hocalarının herhangi birinin gazabına uğrayacak öğrencidir.
not: %5lik kısmına da kurban olunur.
edit: imla.
getirmediği her derste eksi yiyen ve her ekside sözlü notunun 5 puan düşmesini bilmeyen, dönem sonu beden düşük gelince kafasına dank eden öğrencidir. *
bütün sınıf bol keseden puanlar alırken sınıfın en düşük notunu almaya mahkum olan öğrencidir.
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)
sadece spor ayakkabıyı unutmak daha vahim olmalı...
muhtemelen sınıfta test çözmeyi planlayan öğrencidir.
Tanım:Tam bir kurnazlıktır.
Benim küçük kuzen aynısını yapmış bu sene bütün karne 5 beden 3 çocuk iyi ağlıyordu.
bir de bunların gömlek kıravat çıkarmayalım diye üzerine eşofman giyen modelleri vardır ki unutanlardan beterdir. terli gömlekleriyle girerler sınıfa.

erkekler neyse de kızların da bunu yapıyor olması iğğreeanç!
beden dersine katılmak istemeyen öğrencidir. soyunma odasında nöbetçi olmak daha çok işine gelir.
bunun üzerine matematik sözlüsü 0 olacaktır.
hoca eksi verir bilmem kaç eksi olunca beden eğitimi notu düşer.
bir kere boxerla derse girmeme sebebiyet vermişti.
"çok hastayım " yalanını uydurma potansiyeli olan öğrenci.
ikinci kez getirmediğinde notu düşürülecek öğrencidir.
güzel azar yiyen öğrencidir.
(bkz: kendimden biliyorum)
affedilicek öğrencidir. hakikaten unuttu ise hele ve bunu samimiyetle ifade ediyorsa saygı duyulacak öğrencidir. lakin sayıları azdır. meb müfredatının kurbanı öğretmenlerce dersin önemi adına sıkıştırılan öğrencidir. tribünde bekler.
sınıfta nöbetçi kalabilmek için sırası gelen şahsa tost-kola ısmarlayan öğrenci.
tipik beden eğitiminden nefret eden öğrencidir. bu öğrenci hesap adamıdır. mesela bir dönem atıyorum 16 hafta diyelim. zaten bayramlara veya resmi tatillerde beden eğitimine denk gelen günler ilk önce düşülür ve geriye kalır 14 hafta. sonra ilk hafta ve son hafta zaten birşey yapılmaz diyerek onlarıda düşer, kaldı 12. bir haftasında eşofmanını unutur, en az iki hafta yazılı haftasıdır, diğer bir hafta hasta olunur, en az 2 hafta da nöbetçilik yapılır, kalan haftalarda beden eğitiminin olduğu günlerde okula gelmeyip devamsızlık hakkı kullanma yoluyla aşılır. ve bir dönem boyunca beden eğitiminden nispeten kurtulmuş olunur.
Can bedenden çıkmayınca tarihe geç kaldı.
unuttuğunu anladığı an hemen içinde bir boşluk oluşur ve eşofmanını geri almak için yapmayacağı şey yoktur.
Yok yazılma ihtimali olan öğrencidir.