bugün

görsel

istanbul Avcılar'da 1,5 yaşındaki kızının vücudunun farklı yerlerini jiletle kestiği ve şırınga batırarak sabun ve çamaşır sulu enjekte ettiği iddiasıyla yargılanan Ezgi Korucu'ya 20 yıla kadar hapis cezası istendi.

https://t24.com.tr/haber/...dar-hapsi-istendi,1012783
O anne değildir, caninin tekidir.
görsel

Avcılar’da bebeğine iğne ile çamaşır suyu enjekte ettiği ve darp ettiği iddiasıyla tutuklanan annenin yargılanmasına devam edildi. Mahkeme heyeti, babanın şikayetinden vazgeçmesi nedeniyle mağdur bebeğe kayyum atanmasına karar verdi.

https://www.google.com/am...igi-bebege-kayyum-atandi/
Annelik kutsaldır ama her anne kutsal değildir tezini kanıtlamış cani.
Afedersiniz ağzımı bozucam.
Sikerler öyle lohusa depresyonunu. Bu kadın psikopat bir cani. Hafifletmeyin. Ben de lohusa depresyonuna girdim. Bazen kendimi 5. kattaki evimizden aşağı atasım dahi geliyor. Ama biliyorum geçecek bunlar. Hormonlar dengelenecek.
Bugün haberi okurken oğlum kucağımdaydı gözlerim doldu. Kendimi bi hayal ettim acaba bu mini mini sabiye zarar verir miydim. O bana ürkek ve masumca bakarken ona şırıngayla birşeyler vermek. Daha fazla düşünemedim sarılıp ağladım.
Anne olmak nasıl bir şey anne olursanız anlarsınız. Ani bebek ölümü sendromunu okuduğumdan beri de hep endişe ve korku içindeyim. belki yersiz ama ya ona bir şey olursa düşüncesini kafamdan atamıyorum. Ve ona bakarak da hep şu duayı ediyorum:
Allahım benim ömrümden al ona ver.
Şu güzelim çocuğa bu canilik nasıl yapılır. Rabbim tez zamanda sağlığına kavuşturur inşallah.
psikolojisi bozuk diyicem ama bence muayeneden geçmeden heyet karşısına çıkmadan hükmü verilmemiştir zaten diye düşünüyorum.
ama bir yandan da işkence ederek çocuğu öldürmek isteyen biri neden çocuk her kötüleştiğinde hastaneye götürsün diye de sormadan edemiyorum... Vicdan azabı dersek (ki ifadede bu yer alıyor) kadının psikolojisinin her türlü bozuk olduğu anlaşılır.
Yani şu an cezaevinde değil akıl hastanesinde olması gerekir. Tabi tam tersi bir durum mevcut. bu yüzden ya habercilikte bir sorun var ya da haberdeki bilgilere bakıldığında kadın cani olmadığına kimseyi inandıramamış.
ruh hastası zaniyenin tekidir.
Bakın dostlar bizim toplumda çocuk sahibi olmak evlilikten daha önemli. inanın kadınların yaşadığı sikintilarda bu toplumun aptal düşünceleri o kadar etkili ki. Hiç bir anne bunu yapamayacagina göre kadına yüklemenin manası yok. Allah isteyerek mantık çerçevesinde üremeyi nasip etsin. Çok üzüldüm kadına da çocuğa da.
Bu Belli ki Şuan baya Hasta. Bariz. Habislik ruhunu sarmış bunun. Ya doğumdan sonra çarpıldı üzerinde kötü enerjiler taşıyan mahluklara karıştı. Zayıf iradesini kuşatıp kulağına üflediler. istedikleri kötülükleri yaptırdılar. VeYahutta bir şekilde akıl sağlığı bozuldu. Normal bir insan bu tip şeyler yapamaz. Allah kimseye verdiği aklı geri almasın. Yoksa böyle bazı insanların içinden cani sadist zalim psikopat katil tabiatlı yaratıkların çıkması an meselesidir. El kadar yavruya hemde ana olan sağlıklı bir insan kendi evladına bunca işkenceyi yapamaz.
Onlarca kişi izlerken idam edilmeden önceki kişinin son sözü aklıma geldi

-bana çocukken bu merak ve ilgiyi gösterseydiniz şimdi burada olmazdım ama bu haberi kimse gazete gibi bir yerden atmamış asparagas olabilir.
Sütle karıştırması yüksek ihtimal, bir ana neden çamaşır suyu versin çamaşır mi yıkıyor da?
içinden geçtiğimiz dönemin bir yansıması mı diyeceğim? Bilemiyorum. Akıl sağlığı yerinde olan insan pek az. Ülkece tedavi edilmemiz lazım. Başkalarına (hele ki bu bebek gibi) zarar vermeden. Of... için kıyıldı ya...
Konuşamıyorum kanım dondu dilim tutuldu. Konuşsam bile kelimeler kifayetsiz kalacak. Yavrum benim neler çekmiş yine de dayanmış hayata tutunmuş yaşamış dilerim ömrü boyunca mutlu olur. Vicdansız ruh hastası da ömür boyu hapiste çürüsün.
Yıllarca çocuğu olsun diye binbir tedavi gören aileler varken... bunu hiçbir psikoloji bozukluğuyla açıklayamam. kendi çocuğuna bu denli zarar vermeyi hiçbir şeyle açıklayamam.
Evrimini tamamlayamamış bir adet yaşam formunun el kadar bebeğe yaşattığı dehşet verici olay.

Kanım dondu yeminle. Bir insan nasıl olur da el kadar bebeğe bunu yapacak kadar canileşebilir lan? Aklım almıyor. tasarlanmış bir cinayet teşebbüsü.
Arkadaşlar bilmiyorum ben mi böyle düşünüyorum ama bence akıllı bir insan bunu yapmaz. Bence bu kadar kötü değil insanlar.
türk ceza kanununun yetersiz kalacağı bir durumdur.
Eğer gerçekse o kadının kiçindan şırınga ile lan alınmalıdır.
Anne demek diğer annelere yapılmış hakaret olur. Cani, psikopat.
söyleyecek kelimeyi, kuracağım cümleyi seçip toparlayamıyorum. o kadar çok söylenecek şey var ki ama tek kelime edemiyorum.
Tecavüzcüden, katilden hiçbir farkı olmayan yaratık.
onun anneliği batsın, şimdi ekranda izliyordum sözlükte de gördüm. allah cezasını versin söyleyecek bir şey bulamıyorum böyle hasta ruhlulara.
Madem bakamayacak psikolojideydin ne diye doğurdun? Canilik bu resmen canilik.
7 aylık oğlum var bazen o kadar zorlanıyorum ki oturup ağladığım zamanlar oluyor ama asla kendi çocuğuma zarar verecek hiçbir şey yapmam, yapamam. Daha aşı yaparlarken canımdan can kopuyor benim. Bu nasıl bi annelik bu nasıl bir insanlık...
Kimileri çocuk sahibi olabilmek için senelerce tedavi görür bu ve bunun gibi ruh hastaları da öldürmeye çalışır. Yazık.
aynı kadına ;
makatına boru ile ace çamaşır suyu verilirken,
ağzından bir boru ile midesine de farklı bir marka çamaşır suyu akıtmak gerekli...