bugün

entry'ler (25)

malatya denilince akla gelenler

Malatya.

namaz kılmayan bir kızla evlenilir mi sorunsalı

Namaz kılan kızla evlenilir mi rahat rahat konuşamazsin bile hemen abdesti kaçar a.q. aaa bak kaçtı.

seçme şansın olsa sünnet olur muydun

Olmazdım, sünnet olan erkekler daha erken boşalmaktadır.

açılmayan kavanoz kapakları

Abi senin 5 yıldır ilişkin yok ellerin kuvvetlidir şu kavanozu açabilirmisin.

avrupa sevdalısı kemalist

Bunun kemalistler ile ne alakası var sizin gibi çomarlardan kaçıyor millet, birbirimizi zikeriz artık zikirciler.

35 yaşında hala gençmiş gibi takılan tipler

Ne var ulan.

yerde 50 lira görsen alır mısın

Almam eğilip ısırırım.

sikildim dövmesi

Ciddi ciddi yorum yapanlar varya lan.

patlak kızların bakire kızları kıskanması

Evlendiği kadının bakire olmasını isteyen yatmak istediğinin bakire olmamasını bekleyen erkek tespitleri bi bitmediniz amk.
kızlar açısından da bakire olup ruhunun patlak olması bakire olmayıp ta ruhunun bakire kalması durumları sizde bir bitmediniz amk.

müslüman insandan zarar gelmez

ülkeye zarar veriyorlar içinde bizde olduğumuz için ucu bize de dokunuyor.

ben seninle soğan ekmekte yerim diyen kız

Fiziki olarak soğan ekmek yemekten bahsediyorsa yemez sizde yemeyin ama cümleyi doğru anlayıp her koşulda seninle sorunların üstesinden gelebiliriz demek istiyorsa alnından öpün.

çaycıya temizlikçiye siz diye hitap eden insan

Normalde olması gerekeni statüye göre siniflandirip siz demenin insanlık sayilmasindan utanıyorum.

bir günlüğüne karşı cins olunsa yapılacak ilk şey

mangoya gider bir kıyafete bir saat bakardım bir araba bulup yarim saat parketmeye çalışırdım sırf karşı cinsi anlamak için.

atatürk ün sevilmediği şehirler

Her şehirde vardır ama oran olarak kesin erzurum ramazanda erzuruma gittim akşama kadar su vermemişlerdi bir firmada amk seferiyim ulan.

4000 liradan ucuz telefon kullanan tip

ihtiyaçlarını fiyata göre belirleyen tip.

kemalistlerin sevilmemesinin sebepleri

Mustafa kemal Atatürk'e en büyük zararı vermeleri, yıllarca halka yukardan bakıp akp gibi partilerin devletin başına geçmesine sebep olmaları.

evlenilecek kız nasıl anlaşılır

Sirkeye yatırın rengi atmiyorsa evlenin.

egolu kız

Sevgili olana kadar içinde sakladığı olay sevgiliye dönünce su yüzeyine çıkaran tipik türk kızı.

bebeğine şırıngayla çamaşır suyu enjekte eden anne

Eğer gerçekse o kadının kiçindan şırınga ile lan alınmalıdır.

erkek erkeğe sinemaya giden erkekler

Na var bunda amk misirida aynı leğenden yiğebilirler aynı pipetten kola icebilirler.