tanrıçadır. Kadın dediğin güzel yüzlü, büyük kalçalı ve kısa olur.
PROFiL FOTOĞRAFI kelleden ibaret olan kızdır. satacak tek şeyi suratıdır.
bu kız tipini beğenmediğini söyleyenlerin en az yarısı shakira ve kim kardashian'a bayılırlar ki ikisi de bebek yüzlü bile değildir (makyajsız). o zaman problem bu kızın türk olmasında mı diye sorası geliyor insanın.
nesi var ki bunun? baya hoplatmalıkya la bu.
madem o kadar istiyorsunuz.
(bkz: buyrun benim)
not:olay bu mu ?
iç güzelliğe önem veriyorum'u savunuyor olması kuvvetle muhtemeldir.
biri buyurun demez çünkü hiç bir türk kızı iri kalçalı ve kısa bacaklı olduğunu kabul etmez.
başlığı okuyunca çevremde ne kadar fazla olduğunu fark edip şaşırdığım durumdur.tabi bebek yüzlü,küçük kalçalı ve upuzun bacaklı kızlar da yok değil ama kıskanılası durumdur, karıştırmayalım.
genetik bir durumdur, evet. türk erkeklerinin de çoğu kısa boylu, kısa bacaklı, toplu ve kıllıdır. üstelik melek gibi yüzleri de yoktur.
facebook ve msn'e sadece yüzünün göründüğü fotoğrafları koyar.
Topuklu giyindiğim zaman 1.60 oluyorum diyen kiz modelidir. Peki ya kalçalar denildiğinde o kadar kusur kadı kızinda da olur diyebilen kizdır.
kayarım.
genetik, ırksal bir durumdur.
tanım: türk erkeklerinin neden ben diye sorgulamasına yol açan kızdır.
bu kız türü inanılmaz derecede kibirlidir, küçük dağları ben yarattım havası ve olduk olmadık herşeye trip atmaları karekteristik özellikleridir. zoru oynarlar, fakat hiç düşünmezler ki koyunun olmadığı yerde keçi abdurrahman çelebi'dir. erkeklerin hepsinin kendilerinden hoşlandıklarını düşünürler. bakımsız olmaları, sakal-bıyık sahibi olmaları sadece güzelliklerini bir seviye ileri götürür. ayrıca bu kız türüne söylenen bir söz öbeği de vardır; (bkz: götten bacaklı).
ayrıca dünyada var olan çek kızları, macar kızları ve slovak kızları gibi kız türlerini görünce insanın bunalıma girmemesi bir mucize.
(bkz: bir derdim var)
türk kızlarında güzellik seviyesi düştükçe kompleks oranı artar . bu başlıktaki kız da en güzel örneklerinden biridir .

edit : geçekleri kaldıramayıp eksileyen kompleksli kız arkadaşlar acilen özelden baş vursun !!
evlendikten sonra helede birde bebek doğurdukdan sonra o kalçalar iki kat daha da büyümektedir. nedendir bilinmez. bu konuda fikir sahibi olan bagyan yazarların bana mesaj atıp bilgilendirmeleri arz olunur. * *
body mass indexi yüksek güzel.
o göte sahip kızın kendini dünya güzeli sanması da ayrı bir psikolojik olay.
ama nedense bütün türk erkekleri o kızlar için yapmadıkları takla sallamadıkları mal varlığı kalmaz.
kısa boylu, göbekli (oldukça göbekli) kelleşmeye yakın, kısa ve tombul kollu, türk erkeklerine uygun eş adayıdır.
not:biz türk erkekleri kendi götümüze bakmadan, kızlarımıza çamur atıyoruz ya, bunu hiç anlamam sanki hepimiz alain delonuz.
türkiye'de bol bol olup hemen her erkeğin rastladığı kızlardır.
kadının uzunu sokakta,kısası yatakta makbuldur.sözünü anımsatan kızdır.
spor yapma özürlü olan kız türleridir.acilen spora başlamaları tavsiye edilir.
kimileri sözlükte yazar olup seri eksi oy verirler.
(bkz: seri eksi oy veren bebek yüzlü türk kızı)
türkiye'de bulunan tek tük kızlar olup hepsi de aynı yazara rastlamış olandır.