bugün

Markette çaresiz olan yazarın açtığı başlıktır.
görsel
(bkz: prima premium care)

yiğenlerimde kullanıyoruz, hiç pişik vs sorun yaşamadık.

ek olarak (bkz: formatın amına koymak)
çok oldu be, hatırlamıyorum valla.
yeni doğansa (bkz: orkid gece)
Primadır Prima.
bizzat sektöründe biri olarak, primadır.
gece bebeği yatırırken kesin prima, gün içi sık bez değişiyorsa herhangi biri kullanılabilir.
hatta gün içi sık değiştirmek daha çok önerilir.
prima en iyisi bildiğim kadarıyla.
Prima premium care. Pahalıdır ama iyisidir.
(bkz: 2000 doğumlu sözlük yazarlarını tespit etmek)

valla ben bebekken böyle hazır bezler yoktu.
naylon ve beyaz bir bez parçası vardı popoyu kaplayacak kadar.
onu takarlardı üstüne de beyaz don oh mis... sıç sıçabildiğin kadar...

şimdi bu arkadaşlar prima falan diyor demek ki kendileri kullanmış.
buradan da kendilerinin lisede olduğunu ve 2000 sonrası doğduklarını çıkarıyoruz.
prima premium care. pahalıdır ama en iyisidir. pahalı olmasının nedeni iyi olmasıdır. çünkü iyi şeyler pahalıdır.
Şimdi olaya pat diye dalacağım lakin;

Her bebeğin bir markası vardır efendim. Örnek olarak, bir Bebek prima ile rahat ederken, diğerinde bu prima pişik yapar fakat molfix ile hiç sorun çıkmaz. Bunu da artık Nasıl bulursunuz, ne şekilde ortaya çıkartırsınız meçhul. Ama ilk bir iki denemeyi kücük paketlerde, farklı Bebek bezleri ile yaparsanız daha ilk haftalarda sorunu halledebilirsiniz. Böylelikle ileride oluşabilecek(ki uzun bir müddet bu meredi kullanıyorlar) sorunların önüne geçebilirsiniz.

Kolay gelsin.
Prima premium care
Akakce den ucuza bebek ürünleri bulunabilir.
108 tanesi özdilekde 37 tl migros da 37.9 TL.
3 no'ya kadar Prima premium care kullandım, 4 sonrası prima yeşil pakete geçtim.

Ha, taşmalar olmuş mu? Evet. Ama pişik filan olmadığı için değiştirmeyi düşünmemiştim.

Bebekten bebeğe değişiyor bu bez olayları. Deneye yanıla bulunuyor. Benim kıstasım pişik olmasındı, o yüzden prima'dan şaşmamıştım.

Çok şükür büyüdü de bokla püsürle uğraşmıyoruz artık.
görsel

neyinize yetmiyor.
reklamcıların tavsiyesidir.