bugün

adını bbc entertainment olarak değiştirmiş kanal. the weakest link (en zayıf halka) kanalın en başarılı yapımıdır kanımca.
kötü tarafları sözlükte dikkat çekmiş kanal. oraları geçeyim. o tarafını kimse örnek almasın da. yahu muazzam bir görüntü kalitesi, spiker ekolü ve program seçme özelliklerine sahip kanaldır. kimse örnek almaz mı bu taraflarını ?

adamlar şu an yeşillik, at ve insan gösteriyor ama büyük bir zevkle izletiyorlar. masraf falan sıfırdır herhalde. darısı bizim kanllardan birinin ya da şeşinin başına diyelim.

şimdi "elin ingilizinin hayranı, onları örnek gösteriyor gene taklitçilikten kurtulamayacağız lan" diyenlere

"yahu yok işte yaratıcılığımıza gem vuran bir kurum sistemimiz var. şimdi bir tv. genel müdürü ben böyle bir kanal yapmak istiyorum dese dünuyada kim yapmış hani var mı yapan der, malum para sahipleri"

der ve susarım su içmeye giderim.
(bkz: televizyonda escinsel sevisme goruntuleri)
türk halkının ahlakıyla bilinçli bir şekilde oynama yoluna gitmiş kanaldır! kınıyoruz, sitemist tavırlar takınıyoruz kendilerine.
şerefsizliğin daniskasını yaparak eurovision şarkı yarışmasını yayınlamayacağını internet sitesinde açıklayan ingiliz kanalı. oysa bir senedir puanlamadaki geyik amcayı bekliyordum.
dinlerken sokakta duydugumuz ingilizlerden daha anlasılır keske her ingiliz bu sekilde ingilizce konussa dedigimiz super tv kanalı
kablo tv sayesinde izlenebilen ingiliz tv kanalıdır.
onu izlerken anlaşıldığına göre,bir tv programı yaparken, öyle süper konular falan bulmak için kasmaya gerek yoktur.

temiz görüntü, iyi bir ses pekçok programı izlenebilir yapabilmektedir.

çok küçük bir örnek olarak, ev dekorasyon programları bizim kanallarımızda da var bbc primeda da var.ama onlarınkileri izlerken kumandanın düğmesine eliniz gitmiyor.

sadece örnek alınmalıdır anlamında dikkat çekmiştir. daha iyisi pekala yapılabilir.