bugün

info şeysinde bulanan, edebiyat spor müzik sinema... gibi seçilmeyi bekleyen seçeneklere sahip hede.

(bkz: ne lan bu)
son derece gereksiz bir sözlük hedesi. misal "am üstünde göt sikmek" diye bir başlık var. nasıl kategorilendireyim ben bunu. bari yeni kategori ekleyin.
her isteyenin değiştirebildiği ve şu haliyle sözlüğün en işlevsiz özelliklerinden biri.

misal; bu başlığın şu anki kategorisi sözlük içi. fakat az önce deneme amaçlı bunu yeme içme olarak değiştirdim. ve ben değiştirdiğimde değişmiş oldu.

amacı ne bilmiyorum ama bu hali ile kalacaksa çok lüzumsuz bir özellik olmuş.
ama eğer geliştirilecekse işe yarar bir hale getirilme ihtimali çok yüksek.
sözlüğün başka bir yerinde şu şu kategorideki başlıkları listele gibi bir seçenek olmadıkça pek işimize yaramayan özellik. ha eğer ki moderasyon istatistik amaçlı yapıyorsa bu olayı her önüne gelenin değiştirememesi lazım.
infoda bulunan ne işe yaradığı merak edilen eklenti.
saçma sapan bir uygulama. ipini koparan kafasına göre başlıkları kategorilendiriyor ve moderasyon uygunluğuna bakmadan onaylıyor. böyle başı boşlamışlık olmaz.
uludağ sözlük'te pek yaygın olmayan şey.
seçenekler arttırılmalı ve ya alfabetik sıraya göre, yahut da daha güzel bir arayüzle sıralanmalı.
bununla birlikte henüz oyun kategorisi bile yok. ve sanırım kategori kaldırma çalışmıyor.
eksikleri gedikleri giderilirse çok kullanışlı bir aparat olabilir.
arttırılmasa bile alfabetik sıraya konmalı.
güncel Önemli Başlıklar