bugün

başlığın kapanmasıyla hüzne dönüşen eylem.
az önce deneyip çaylak olduğum için gerçekleştiremediğim eylem.
son 1 yıldır iyice boku çıkmış eylemdir.
kimi yazarların sevmediği eylemdir. dahası açacak bir başlığı olmayabilir. bu tür yazarları toplam entry ve toplam başlık arasındaki uçurumdan kolaylıkla ayırt edebilirsiniz.

(bkz: piskolata erkegi)
başlık açmak.
Sınıf Aşkı.
Uludağ sözlük için söylüyorum, başlık açmak fal açmak gibi bir şeydir. Fal gerçek dışıdır işe yaramazdır. Ama hani az buçuk zaman geçsin hesabı vardır. Antik kuntik bir şeydir yani.
Uzun zaman arayıpta bulamadığım durum. (bkz: 12 nesil yazar)
yeni üye olup çözemediğim aşama başlık açmayı bulmak için teknik sitelerden destek almaya karar verdim.
açmayalı o kadar çok olmuş ki unutmuşum başlık açabilir olduğumu . biraz göz gezdirip bir kaç entry girip çıkıyorum .

sanırım (bkz: gerek) duymuyorum .
kimsede çıkıp dememiş ki nasıl açılır hay ben sizin a k.
Şu an bir çok yazarın yaptığıdır.
çözemediğim şeydir.
62 ENTRYSi olanların çözmemesi gerekendir.
artık başlık açmaya artık bi sınırlama getirilmesi lazım yeter aq .
Bazı yazarlara yasaklanması gereken hede.
ilk defa başlık açılıyorsa. Başlık ilk yorum hakkında fikir verir başlığı oku yeter.
çok da zor olmayan eylemdir.

moderasyondan bir yetkiliye veya zall a mesaj atıp öncelikle "başlık aç" butonu aktif hale getirilmelidir.

sonrasında ise bu buton aracılığıyla başlık açabilirsiniz.
Pek yapmadığım birsey ama bugün iki defa yaptım bozuluyor muyum ne .
şunu biri açıkça yazsın başlık nasıl açacaz.
Dünyanın en zor işidir. Ulan kafa durdu bende. Yanımda aydinoglu olsa yardım alacağım ama yok haşere.

Zor iş zor.
cümle kurmayı bile bilmeyenlerin laf olsun, muhabbet dönsün diye yaptığı eylem.

üç beş entry girip yazar olunabilen bir mecrada, herkese verilmemesi gereken bir ayrıcalık olmalı bu.
gerekli belgeleri vermediysen açamazsın. net.
Aramızdaki liselilerin sık sık yaptığı höt höt. Okullar tatil olunca buraya üşüşüp sık sık yaparlar bizlerde hemen vaziyet alırız amk.
Heheheeeee çok komik.

0:00 0:19
nasıl oluyorki o.*