entry'ler (19)

ülker şen

Gazi üniversitesinde öğretim görevlisi.

tayt modası yüzünden sevgilinin tayt giymesi

Giydiririm tabi, isterse giyer, yakışıyorsa giyer, diye cümleye başlayan insanlar. Giydiririm değil, zaten giyiyor bana da bok yemek düşüyor demek istiyorlar.

hoşlanılan kızın şerefli ikincisi olmak

Çeyrek final, yarı final ve final. Kızlardaki eleme usulünün şampiyonlar ligi fikstüründen bir farkı yoktur. Finale kalabilmek bile büyük başarıdır.

intihar etmek için en uygun yaş

25 olması gerekir. Hayat sorumsuzluklarla güzeldir. Üniversite hayatı biter de diplomayla karşı karşıya gelirseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

kızla yazışırken dikkat edilmesi gereken detaylar

Ota boka gülücük koymayın ki karşı taraf bir espri kaliteniz olduğunu belli edin. Çok sık yazmayın ama geç de yazmayın. Noktalama ve imlaya dikkat edin. Ergenler gibi harfleri kırpmayın.

2014 yılının tek cümlelik özeti

Brezilya Almanya 7-1
Aksaray
Mescid-i Aksa saldırısı
Karaman-Ermenek.

patlak kadını karı diye alan erkek

Vay efendim namussuzdur, midesizdir, şerefsizdir.... cümleleri kuran evli insanlara sorarım. Baktınız mı ? Kontrol ettirip de mi aldınız ? Hepinizin karısı sağlam mı çıktı ? Elbette çıkmadı. Çıkmayanlar da sesini kesti oturdu. Oturdu ama buralarda da ahkam kesmeye devam etti. Yapmayın, etmeyin.

sözlük yazarlarının yaşam felsefeleri

Adını hatırlayamadığım Rus yazarlardan birisine hayatın anlamı sorulduğunda. Sınırsız seks ve şarap cevabını veriyor. Ne alaka konumuz yaşam felsefesi diyen arkadaşlar çıkacaktır. Olmasın lütfen.

akpsiz pkksız chpsiz cemaatsiz türkiye

Aldous Huxley'in yeni dünya düzeninde üzerinde durduğu fakat asla gerçekleşmeyecek olan ütopyadır.

silah dolu tırları yakalatan istihbarat teşkilatı

Yakalatmamış yakalanmışlardır. Düzeltme gereği hissettim.

otomatik vitesli arabayı istop ettiren adam

Başlığın yanlış açıldığını düşündüğüm konu. Zira bu beceriksizliği genelde bayan şoförler yapmaktadır.

konyada yaşamanın en güzel tarafı

Canınız istediğinizde bisiklet kiralayıp şehir turu atmaktır.

hayatın güzel olduğunu anladığımız anlar

Yediğin yemeği, içtiğin suyu, mutluluğunu, üzüntünü sevdiğin insanla paylaştığın zaman. Bu nimet her insana bahşedilmemiştir. Elimizdekilerin kıymetini bilelim

kendinizi tek kelime ile anlatınız

40 karakterden az entry giremezsiniz diyor. Adam tek kelimeyle anlatın demiş. Benim anlamadığım bu kadar kişi üç beş karakter yazıyor da ben niye 40 karaktere mecbur edildim arkadaş ?

bugün ne olsun istersiniz

altın yükselsin, altın yükselsin 1 lira daha yükselsin lanet altın, satıp kurtulayım çok mu şey istiyorum.

kaldırımda ağır ağır yürüyen insanlar

hem sol şeridi işgal edip hem de yavaş yürüyen insanlar için kaldırımlara tabelaların koyulması gerektiğini düşünüyorum.

sınavda kağıt dolu gözüksün diye yapılanlar

paragraf aralarında boşluk miktarını artırmak, sağdan ve soldan girintileri artırmak, harfleri verdana 18 ile yazmak, ve daha bir sürü şey.

pazartesi gecesi evde oturan ezik ve yalnız insan

evde oturan insanların hayatları evde oturmayı beceremeyen bir insan olarak hep ilgi alanım olmuştur.

başlık açmak

yeni üye olup çözemediğim aşama başlık açmayı bulmak için teknik sitelerden destek almaya karar verdim.