bugün

uludağsözlük'ün arasıra tıkanması ile oluşan durumdur. o kadar uzun uzun yazdığınız herşey gider yerine size bomboş bir sayfa çıkar. işte o zaman başlık açamamış olursunuz. * *
bu olaydan en iyi korunma yolu entryi kaydedip arkasından ekle butonuna basmaktır.
şunların gerçekleşebileceği bir vahim durumdur...

o bomboş sayfa kadar bomboş bir ifade ile ekrana bakakalırsınız... hayata küser... yaşamanın anlamını bir daha sorgulamaya başlarsınız... farkında olmadan yukarıdakini kızdırdım mı acaba? türk telekom benim ip'mi bulmuş polisler yolda evi bascaklar galiba?* diye düşüncelere dalar... bir küfür savurur... sonra da iki saattir tuttuğunuz tuvaletinizi yapmaya gidersiniz...
sözlük yazarlığında 1.yılın sonuna doğru başa gelebilecek durum. zira hem heyecanınız azalır hemde sözlüğe eskisi kadar sık girmemeye başlarsın.
kötü birşey değildir başlık açamamak. aksine ilk hevesle ne kadar abuk subuk başlıklar açmışsın zamanında onu farkedersin.
yeni yazarların, sözlük formatını pek de sallamamalarından doğan durum * bir de aramaya inanmayan güruh neden olur bu duruma.
noluyo laaannn... off laannn niye başlik acamiyoruumm
Çok zor bir durumdur. Istiyorum ama çaylağım yazdıklarım bile anasayfada çıkmıyor. Kötü bir durum.
başıma gelen hadisedir.
bi yardım edin lan...
Hiç birşey yapnadan sayfayı geri yükleyip yazının olduğu gibi kalmasıda cihaza ve şansa bağlı olan olumluluktur.
Açtım sanıp açamama hali.
Bilmediğim şey.
güzide yazarlarımızın içinde bulundukları sıkıntıdır.
Sözlüğün bug'u gibi bir şey bazen yazılanlarçöp olup gidiyor.
Şifreni gönder bi de ben deneyeyim karşim.
ilginçtir ben de açamadım.
görsel

olmuyor evet.