bugün

elbette bitecek tayyipcik başkan olunca doguda operasyonlara gerek kalmayacak ve hazirandan önceki gibi ne yaparlarsa yapsınlar teroristlere dokunulmayacak. Dokunanlar içeri alınacak. Askerler karakollarina kapanacak eskisi gibi olacak hersey.
Vatan evlatları bu vatan için ölürken aktrollerin tek derdi başkanlık olmuş, bazen bunlar Nasıl insan diye düşünmekten kendimi alamıyorum ağzımı fena bozasım geldi ama neyse, bu vatan evlatları sizin başkanlığınıza kalmadı lan hepsi bizim parçamız, Can'ımız, bizim ciğerimiz parçalanıyor bu adi herifler hala başkanlık beşinde.
başkanlık zaten geldi, kendi itiraf etti kaç yıl önce, sistem çöktü, diye. şehit haberini geç 1922 yılından beri ilk defa olmak üzre, şehirlerini bombalamaya başladılar.

ve hiçbişey yapamıyo kasımpaşa üfürükçüsü...sadece seyrediyo.

yani yalanın en kuyruklusu- inşallah kuyruğu bunların uygun bi yerlerine girer.
Kim kimi koparıyor kendi payının amk.
şimdi soru şu başkanlık gelince şimdi yapamadığın neyi yapacaksın ?
HER SECIMDE BOYLE OY ISTEDILER, ISTIKRAR DEDINIZ 13 SENE GECTI.
Hani istikrar vardı amk, ne zaman kaos oldu.
(bkz: uludağ sözlük küfür timi iş başına)
ya başkanlık ya kaos diyorsun yani hala. iyide iktidar kim şu an da hani seçimde artık analar ağlamayacaktı. şimdi millet olarak ağlıyoruz. gün yokki şehit haberleri gelmesin.
bir zamanlar da çözüm süreci bitiriyordu şehitleri...
istikrar propagandasının yerini kaos biteceğe devşirdiğinin kanıtıdır.
Bazı kişilerin düşündüğü şeydir.

Tabi ya başkanlık gelince asgari ücret iki katına çıkacak, benzin bir liradan satılacak, et fiyatları on lira olacak, tabi tabi peh.
tek başına iktidar olunca da şehit haberleri bitecek diyorlardı. kaç gün sürdü?
hepsi halkı kandırmadan ibaret birşeyin bittiği yok.
demek ki bu kanı başkan olmak isteyenler döküyor sav'ını destekleyen konudur. teşekkürler aydınlatığınız için. evet başkanlık olmalı ama bu adayla asla *
Bu kadar şehitten sonra gelen başkanlığı kabul etmiyorum siz padişahım çok yaşa deyin ben kabul etmiyorum. Ama neyse ya adamlar erken seçim planlıyor bırakında biraz duyar kassınlar ama erken seçimde nah oy size bak bakayım tek başına istediğin oyu alabiliyo musun. O iş geçti bu sefer.
Katranı kaynatsan olmaz şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.

Bugün gelmesini önleyemediğin haberi nasıl o zaman önleyeceksin. Başkanlık sistemi bir tek başkan olan pçin işine yarar size bir yararı olmaz.
hayal sıçmak bu olsa gerek amk.