bugün

-bu başbakan necdet özeli dinlemişler
-abdullah gülü dinlemişler

-haşim kılıçı dinlemişler
-kriptolu telefonu dinlemişler derken bunlar bizi maymun mu sanıyorlar hadi lan neresi montaj basbağı gerçek!
(bkz: Ankara Hayvanat Bahcesi Müdürü)
akp'nin asıl bunu çıkartmaya çalışarak iyicene rezil olduğu andır daha başkasını bize anlatanmazlar o kadar görev değişikliğinden sonra efenim!
Kuyruklu yalandır. Evrimle ilgili kitapları arşivinden çıkaran sözde bilimle ilgilenen bir kurumun tarafsız olacağına kargalar bile güler.
akp'nin iyicene rezil olduğu andır esasında efenim farkında bile değillerdir!

-bilal sıfırla olum m''montaj''mış tabi yersen!
ses kayıtları servis edildikten saatler sonra;

''amerikan bir firmadan ses uzmanları kayıtların gerçek olduğuna dair açıklama yaptı''ya inanacağıma tübitak'ın yaptığı açıklamaya inanmayı tercih ederim.
metehan demir neden özür diledi?

egemen bağış neden o günden beri cuma tweetleri atmıyor?

kol saatleri ne olacak?

reza'nın konuşmaları ve o konuşmaları doğrulayan görüntüleri ne olacak?

tübitak'ta neden onlarca insan görevden alındı?

gibi gibi soruları sorduran yalanlardır.
başbakanın bile inanmadığı olay.

görsel
Komik derim.
göt kıllarının bile inanmadığı olay.

(bkz: kendi çalıp kendi oynamak)
Kayıtta "cut" yakaladım diye koşturup başkanına sunan kahraman teknisyeni bu kafayla terfi ettirmeleri muhtemeldir. Dostum! Kayıtların çoğunda zaten farklı zamanlardan kesitler var. Bunun teknik literatürdeki adı tabii ki montaj.

Netekim montaj kafalı arkadaşların anlamadığı bir şey var. Kaydın montaj olması konuşmaların içeriğini, gerçekliğini sadece yasal zeminde sorgulatır. Ancak bendeki vicdan, aldığım izlenimler, duyduğum konuya ilişkin kıvır kıvır açıklamalardan sonra bu gelişmeye ancak gülünür. Ayrıca sandıkta gereken cevabı almamış mıydık biz?
http://www.youtube.com/watch?v=QLWqTKVZEGA
gördük montajı diyerek cem yılmaz son noktayı çok önceden koymuştur.
beyinsiz şakirtlerin ve onlarla maklube sofrasına oturmuş embesil postal yalayıcılarının hayata dair derin sorgulamalarına neden olmuş durumdur. olaylar çok seri bir şekilde birbirini takip ederken, algı kapasitesi 'yha şimdi şakirtler soruları çalmış, akpliler de onları sıfırlamış, sonra da işte popiş hepimizin ... koymuş'tan ibaret olan kişilerin, bahsi geçen haberi okumuş olmaları beklenemez. yine youtube'ta uçurumdan düşen adamı izleyememesinin sebebinin, ülkenin güvenliğiyle ilgili kayıtların bütün dünyaya servis edilmesi ve cnn'in zevkten dört köşe bunları anında çevirip yayımlaması olduğunu bilmeleri söz konusu olamaz. yayımlandığı andan itibaren 'stv dizisi senaryosu gibi ses kaydı mı olur lan, bu ne böyle' dediğimiz aptalca içerikli tapelere gözyaşları içinde sarılan kişiler, final cut denilen güzide programla nelerin yapılabileceğinin farkında olamazlar ama paint'i canla başla kullanmaya devam edebilirler. gündemi hiç takip etmeyip bütün ses kayıtlarının bir tane olduğuna ve onun da başbakana ait olduğuna inananlar için ise: işte gezi, işte ağaç, işte dersane, buyrun.
zaten ya montaj ya kedi cikiyor nedense bunlar hep (!)
hayvanat bahçesi müdürlüğünden tubitak'a geçmiş bir adamın raporunun hiçbir inandırıcılığı yoktur. rapor zaten şaka gibi. şu cümleye dikkat çekmek istiyorum ''ilginç bir uygulama ortaya konmuştur''. raporun sonunda böyle bir cümle var. bilimsel sayılan, öyle kabul edilen bir kurumun 'hacı valla çok ilginç şeyler yapmışlar' gibi bir cümle kurması nedir anlamadım.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
görsel
önce çıktı bunlar montaj dedi. sonra dublaj dedi. sonra evet dinlemişler var dedi. birkaç gün içinde belgeleriyle açıklayacağız dedi. sonra amerika'daki bi kurum da montaj var diyor dedi. zart dedi zurt dedi acısı birileri bunu yedi.
o kurum bunları yalanladı.
çıkan kayıtlar dakika saniye doğru çıktı. kusura bakmayın.
(bkz: yemezler)
Tübitak büte kalmıştır, bu gidişle bütte de geçemez ilim irfan kurumunu ne hale getirdiler yazıklar olsun!..
Makarna sicanlarin inandığı ve tubitak'in da kimlerin eline düştüğünü gösteren sonuçtur.
Tübitakın ne kadar bağımsız ve tarafsız(!) olduğunu herkese kanıtlamış durumdur. Günümüz türkiyesinde ya nolacağdı diye düşünmeden edemiyor insan..
rte'yi yalancı çıkartmıştır. halbuki adam "evet aradım ben konuştum, bir başbakanın araması gayet normal" demişti.

çok enteresan.

kime inanlım şimdi başbakana mı tubitak'a mı?

başbakan açıklasın. hangisi yalan. *
inanan olmadığına göre gereksiz sahte bir açıklamadır.
Bu kadar uğraşmaya gerek yok ki. Gider Telekomünikasyon iletişim Başkanlığı'ndan konuşma vakit dökümlerini alır ben o gün o vakitlerde bu konuşmaları yapmadığını kanıtlar.
eski hayvanat bahçesi müdürünün tübitak'a atanmasıyla gerçekleşmiştir.

ayrıca tübitak üyelerini görevden alıp hayvanat bahçesi müdürlüğü gibi görevlerde bulunanları tübitak'a atarsanız böyle kararlar normaldir.

http://sozcu.com.tr/2014/...arinca-sorulmustu-526789/
işin garibi adam ağızlarına sıçsa ki yapıyor bunu da kalkıp ımm güzeldi diyecekler.