bugün

Kolayca hedef alınabilir bu iri gövdeli domuz yiyici.
sıklıkla somer şefle karıştırdığım insan açık ve net.
aktrollere üyelik dağıtan, sitede barındıran, onları anasının akı gibi savunan, tüm bunlara rağmen yıllardır yazarlık yapan, binlerce entrysi olan, kurallara uygun yazılar yazan, muhalif yazarları silen yegane, süzme, geçmişi belirsiz, kimlerle iş birliği yaptığı belirsiz safi kötülük insanı.

ekşi sözlükte yazarak bu kişinin ekmeğine yağ sürüyorsunuz.
Ekşi sözlüğü bitiren adam ne kadar saçma sapan Kürtçü, aktroll ve sol gericiler yazar yapıldı. Ne zaman girsem çoğu başlıkta ve entrylerde ırkçılığa uğruyorum ve bunu benim dilimle benim ülkeme, tarihime ve atalarıma hakaret ediyorlar ama hiçbirisi uçurulmuyor biz kendimizi savunsak bize ırkçı faşist diyorlar. Troller sürekli provokasyon amaçlı başlık açıp açıp kaçıyor bitirdiniz sözlüğü.
öyle bir zamana geldik ki kendini en özgürlükçü gösterenler, hoşlarına gitmeyen şeylerin yasaklanması için herşeyi yapıyorlar.

yasakla ya da ceza verererek hiçbişey başaramazsınız. Aksine yasaklattırdıklarınız sizden daha çok nefret edecek ve size karşı daha çok ayrımcılık yapacaklardır.

sizin istediğiniz bişeyleri çözmek değl, sorunları halının altına süpürüp görünmemesini sağlamak. bunu yapmak demek zamanla o pisliklerin daha da büyüp kontrol edilemez bir hale gelmesini sağlar.

Eğer samimiyseniz gelin her dakika sövdüğünüz yasakçı zihniyetten vaz geçin ve insanlara savunduğunuz doğruları, güzellikleri göstermeye çalışın ancak bu şekilde gerçek bir ilerleme olabilir insanlıkta.

ben kimsenin güdümünde olmadan ve yasaları da gözeterek birey olarak fikrimi yazıyorum. herkes de yazabilmeli ki cevabı da verilebilsin.

belli bakış açıları etrafında kümelenmek; bunları mutlak doğru diye dayatmak ancak sürülere yakışır.
nam-ı diğer dürümcü
Daha önce birlikte olduklarını düşünüyorum. Yani karşılıklı bir şeyler olmuştur. Sonra ne olduysa mefaatler ters düştü sanırım ve birbirlerine dava açtılar.
linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/basakpurut?trk=pub-pbmap

ceo olmak için doğmuş net.
(bkz: dürümcü baba)

ulan ekşi sözlüğün sahibi ben olucam ya da zall gelip bana '' al neco ben amerikaya kaçıyorum sözlük sana emanet '' dicek şerefsizim kadınlar hamamına döner orası.
sen beceriksiz güzelim kızları kaçırıyorsun. bir sürü yazarı telef ediyorsun. ulan dürüm olsan göbeğin kadar yer yakarsın hırt.
sen kimsin ya?
Güya hukukçu olacak ama sahibi olduğu sitede alenen ifşa ve linç yapılmasına izin veren kirli amaçlara hizmet ettiği belli olan dombili

görsel

görsel

Hiçbir insan anonim kullanıcıların yazdığı bir site yüzünden bunları yaşamak zorunda değil eğer yaşatıyorsa avukat olduğu halde ülkenin hukuk sistemini hiçe saydığı için cezalandırılmalı ve bu tür ifşa başlıkları yasaklanmalıdır. devamı halinde site kapatılmalıdır.
Nikini kancık olarak değiştirmesi gereken dombili. PABUCUMUn AVUKATı.
prusya lidir.
Türkiyeli deyip duran eleman. Sanırım soyu purut savaşındaki katarinanin dölünden geliyor.
ssg'nin ifadesine göre ssg'yi yiyerek sözlüğü elinden alan adam.

--spoiler--
yönetimi başak purut'a devrediyorum. başak ekşi sözlük'ü yakından tanıyor, dinamiklerini biliyor. "adam yiyor ama çalışıyor".
--spoiler--
https://eksisozluk.com/entry/51056837

tırnak işaretinin yeri burada sözlük ustaları için sihirli görev ifa ediyor. maaşallah.
(bkz: kanzuk)
(bkz: #27586546)
ekşi sözlüğün sahibi.