bugün

yengeç erkeği, dinle, çok fazla sıkma, çok da serbest bırakma, tatlı-sert ol,
başak kadını sen de yengeci arada da olsa düşün, bir hal hatrını sor canım, eğer ilişkiye hiç başlamak istemiyorsan da direk söyle, yengeç erkeğini üzme, zaten o üzülebilecek başka birini bulur, merak etme.
yengeç burcunun kahrolduğu ama vazgeçemediği ilişkidir.

bi kendine gel kızım ya..
başak burcunun guvenini kazanır derkenn basagı yerlerde surundurur. basaklara gecmis olsun akılsızlar grubu. yengeç burcu terkeder . anasına duskun yengec baskı altında kalır kimligini kaybeder ve sevdigini sandıgı aslında tamamen kandırmaca dolu bir sekilde toprak olan basagı mahveder. ama basak sen sen ol topragın karısmıs altust olmus olsa da bu sadece hava almanı saglayacaktır. topragın nefes almasına yarınlarının daha guzel olmasını saglar . yengec burcu kaypaktır ne yazıkki guya iddialı konusmalar sevdigine inandırmalar . hemen de ustunden atıverir biiki gun uzulur. basak oyle mi basak kendine gel ve uzakta giden gitmistir.
yengeç burcu erkeğinin sıkıntıdan ölmesi ya da kaçıncı katta olduğuna aldırmadan pencereden kaçmaya çalışmasına yol açacak ilişki modeli, işkence türü, eza çeşidi.
başak burcu kadınının nevrotik krizler geçirmesiyle son bulacak ilişkidir. yengecin uyuzluğundan, yavaşlığından, beceriksizliğinden, herşeyin en azıyla yetinmesinden gına gelir. başak kadını çıldırmayı ya da karakterinden taviz vermeyi göze almadıkça sevmeye devam etse de sevgili olmaya devam edemez.
on numara ilişkidir. şahsen ben bi yengeç olarak memesi olan her kadınla gayet iyi anlaşıyorum. anlaşamaz diyenleri de anlamıyorum. nerenizden uyduruyorsunuz arkadaş siz bunları. evet.
başşağı kandırırsa mutlu olur. belki fiziksel olarak aldatmasada gözü hep dışardadır. başşak da sanır ki yengeç kimseye yan gözle bakmaz. sen öyle san derdine yan. yengecin son durağıdır başak. son durak evlilik durağıdır. başak yengeç için onca fedakarlığı göze alır onun için herşey yapar.. ama başak kişisi yıllanmıştır ortalıkta 18lik çıtır aslanlar koçlar balıklar... dururken yengeç boş durmaz.. hemen işe koyulur. e haliyle çıtırlardan yüz bulamayınca başşağa geri döner.. diretmeyin siz birbiriniz için yaratılmışsınız.
Iki triplinin birbirini bulduğu çok tatlı ilişki.

Sonu evlilik bence. Bu gidişle öyle.
yengeç erkekleri burç murç tanımaz.
yengeç burcu erkeğinin her zaman olduğu gibi düdükleneceği ilişki modeli. ben her zaman diyorum, yengeç burcu erkeği için ideal eş balık burcu erkeğidir. evet yanlış duymadınız.
asla yürümeyecek olan ilişkidir.
ilk başlarda başak burcu kadınına yengeç erkeğinin duygusallığı, masumiyeti, romantizmi, sevgi dolu sözleri, çocuksu ilgisi çok hoş gelecektir. başak burcun kadınının da olgunluğu, zekası, farklılığı yengeç erkeğine hoş gelecektir.
ama zamanla başak burcu kadını bu vıcık vıcık duygusallıktan, erkeğin ağlamasından, üzülmesinden çok sıkılır. çünkü karşısında güçlü ve onu koruyabilecek bir erkek ister.
yengeç erkeği de zamanla çok yıpranacaktır. beklediği ilgiyi göremeyecektir. sevdiği başak burcu gitmesin onu terketmesin diye her şeyi alttan alıp içine atıp acı çekecektir.
başak burcu ayrılmaya karar verir. ama yengeç burcu erkeği o kadar ağlaktır ki dünyayı onun başına yıkmak istemez. fakat mantığı ayrılmasını söyler ve ayrılır.
yengeç burcu erkeği bu ayrılığı zaten beklemektedir ama duygularından yana olduğu için dile getiremez ve acı çekmeye devam eder.
biri pimpirikli öbürü kaypak sonucu varın siz düşünün.
çok kısa ve bir o kadarda mükemmel bir ilişki yaşamama neden olmuştur.tutku aşk şefkat özveri valla rosalindaa gibi.
not:bitmesi yengeç burcu erkeğinin yaptığı saçmalıklar (görünürde)
asıl not:yengeç burcu erkeği aslında sacmaladıysa bir sebebi vardır ve gayet mantıklıdır çok sevmişdir ama onun gelecek 20 yıl için kafasında yazdıgı senaryolardan bile dolayı sizi terkedebilir.sikim burcumu
ikizler burcu kizi ile olursa tencere kapak olayi vuku bulur.

Yengec erkegi gibi kararsiz tok satici modelinde baska burcta insan gormedim lan.
jüpiter sağa savrulması ile darmadağın olacak ilişkidir.
çokta iyi olmayan uyumdur.
daha dogrusu uyum mudur bilemem.
yengec erkeginin kafa karisikligi duzensizligi, melenkolik alinganlikliklari basak burcu kadinini cileden cikartabiliyor
nereden mi
(bkz: kendimden biliyorum)
Pek olmayandır. Yengeç burcunun duygusal yoğunluğunu başak burcu genelde kaldıramaz.
her ne kadar ayrıntıcı ve alıngan başak burcu kadını yengeç erkeğini yıldırsa da ikisinin sorumluluk sahibi ve gereken ilgiyi birbirlerine göstermesi neticesinde yürüyecek ilişkidir. özellikle yengeç burcu erkeğinin anlaşacağı nadir iki üç burçtan biridir.
jüpiter bu başlıkları görse yükselmeyi bırakır.
--spoiler--
Toprak ve su ikilisinin anlaşmamak için hiç bir sebep yoktur. Birlikte oldukça uyumlu olan toprak ve su gruplarından başak ve yengeç burçları için söyleyecek çok fazla şey yoktur. Eğer bir başak yengeç burcuna ilgi duyuyorsa, onun için doğru kişiyi bulmuş olabilir. Yengeç burcu, partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Başağın çalışkanlığı ve azmi ise yengeç tarafından çok takdir edilecek ve hayran kalakacaktır. Hem yengeç hem de başak, aileye ve ev hayatına oldukça düşkündür. Dolayısı ile bu ikilinin beraberlikleri evlilik ile sonuçlanabilir. Yengeç romantik sözler ve davranışlarla sevgilisini etkilemeyi çok iyi bilir. Başak ise yengeç burcunun romantik tavırları karşısında eriyecek ona hayran kalacaktır.
--spoiler--
madem öyleydikte neden beni süründürdün o zaman yengeç bey.