bugün

apranaxınan.
Dolorex içiyorsun 7 dk sonra mis.
Geceden kalma olduğumuzu gösterir. Kafamızı kurcalayan bir şeyler vardır. Onu düşünmüşüzdür sabaha kadar.
Bütün gününüzü zehir edecek olaydır.

Kendinize gelmeniz saatler sürer ve bu süre zarfında hayattan yat alamazsınız.
Sıkça yaşadığım bir durum. Sakın daha fazla uyumaya çalışmayın daha çok ağrır. Tüm gününüz perişan oluyor.
Üç gündür yaşadığım ve gün boyu beni mahveden hadise. Ölecek miyim doktor?
Bir bütün gününüzü berbat edecek olaydır.

Canınız hiçbir şey istemez, ölüm gibi birşey olur ama kimse ölmez.
bazen başıma gelen sorun bir de yetmezmiş gibi buna kulak çınlaması da dahil oluyor.
kesinlikle gün stresliyle yatmak sonucu oluşan durum. sabah uyanınca " dün şu şu olmuştu" düşüncesi baş ağrısını pik noktaya çıkarabilir.
Ust uste gunlerde uykudan en az uc-dort kez uyaninca kacinilmaz olan durum. Kafamin kafasi var resmen.
Geçen sene bu zamanlardı. Gece bir baş ağrısıyla uyandım, saatlerce uyanık kaldım, ilaç içmek zorunda kaldım.
O gün bugündür kışın saçımı iyi kurutmaya özen gösteriyorum.
iki gündür olandır. Önceki gün rakı içtim tamam ama dün içmedim. Neden ağrıyorsun, neden..
Göz ağrısıyla birlikte gelmişse daha da katlanılmazdır. Ambiyanssss.
Hiçbirşey yokken durup dururken baş gösteren durum. Ya ben gece mışıl mışıl uyudum, ne demek şimdi başımın ağrıması?
Şu an başıma gelendir uyumadan alkol almayı bırakmalıyım dostlar.
Gelen hastalık habercisidir.Grip olma olasılığınız muhtemeldir.
dün ve ondan önceki gün olduğu gibi bugün de başıma gelecek şey. düzensiz uyku ve gereksiz fazla mesainin bileşkesi.
Sibelium guzel ismi olan bir hap kulaga sempatik geliyor ama etkisi nasil bilemem.
akşamdan kalma olduğunuzu gösteren durumlardan biridir.
Ve tekrar uyuyamamak.
bütün günün içine eder.

hala gözlerim kapanıyor lan görsel
Hemen bir Şeyler yiyip Ağrı kesici almanıza neden olur.öbür Türlü gününüzü mahfeder.
soğuk kış gecelerinde insanı bitiren durumlardandır.
en büyük küfürlerin sebebidir. evet.
şuan da sabahtan beri yaşadığım ağrı gözlerimi açamıyorum resmen. haplarda bana mısın demiyor.