bugün

görsel

bu adamı yaşatmak hapiste pkklı beslemekten farksız. umarım içeride 57 yıl boyunca tecavüze uğrar orospu çocuğu.
kız nasıl o kadar sakin kalabilmiş hep şaşırırım.
tecavüzcüsü 45 kere cezaevinde sikilecek olaydır.
tecavüzcüsü 45 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır.

http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost
sadece fiili boyutta kıyaslanmaması gereken vahim bir o kadar üzücü olay. erkek olarak hemcinslerime sesleniyorum
'' kardeşim tecavüzcü veya sapık olman için illa ki tecavüz etmen gerekmiyor. eğer o küçücük beyninde yolda gördüğün bir kıza o iğrenç hayal dünyanda fantezilerini yaşatıyorsan, sen ki erkek arkadaşlarınla muhabbet ederken daha doğrusu küfürleşirken bayanların cinsel organlarının isimlerini kullanıyor yetmezmiş gibi kahkahalarla gülüyorsan, sen ki yolda arabada giderken güzel bir kız görüp kornaya basıyorsan, sen ki güzel bir kız görüp onu sadece etiyle buduyla düşünen ama bir kalbi duyguları olduğunu en önemlisi sevdiği yada sevildiği bir adam olduğunu unutarak ona sarkıntılık ediyorsan, annenin bir bayan olduğunu varsa bir kız kardeşin olduğunu unutarak bütün bunlara devam ediyorsan, sen erkek değil insan olmayı bile becerememişsindir''
bu kadar umursamaz ve rahat bir şekilde tecavüz edebildiğine göre, geçmiş tecavüzlerinin ortaya çıkmamasından cesaret almış olması gerekli. "diye düşünüyorum"
o saatte disarida olsa bile tecavuz etme hakkin yok ulan. cildirtmayin insani.
O saatte o karının dışarıda ne işi vardı amk dedirten olaydır.
Çok büyük problemse eğer o adamla evlendirir devlet olur biter.
Ne olaylar unutuldu. Bu da unutulur. iki gün sonra kimse hatirlamaz. Balık hafızalıbir milletiz Çünkü.
Sadece bu olay değil artan tecavuz olayları milletçek nereye gidiyoruz sorusunu sormama ve beni düşüncelere itiyor.
Kadın insan olarak görülmediği sürece Malesef ki bu olayların ardı arkası kesilmeyecek.empati deyince akla gelen ya bacına yapılsaydı diyoruz ya hep.bu iğrençliği yapan insan bile diyemeyeceğim şahıs sen de bir ananın evladısın.zaten insan evladı olsa böyle bir şey yapmazdı.ahlakı içselleştirmediğimiz sürece kadının da bir mal değil de insan olduğunu öğretmediğimiz sürece nice özgecanlar hayalleri umutlarıyla beraber silinip gidecek.gece 3 ü bahane eden insanlar kadınlar sokağa çıkmasın her sokağa çıkan genç yaşlı böyle mi muamele edilecek.önce insan olmayı öğretmek lazım.
ülkenin ne denli leş bir yere döndüğünün kanıtıdır. kıza dil uzatan yavşaklara söylemek istiyorum , bu kız markete gündüz vakti giderken de tecavüze uğrayabilirdi. tecavüzün saati yok. böyle bir kural mı var ağzına sıçtıklarım? kadının suçu değil sizin gibi s.kine söz geçiremeyenlerin suçu.
anasını avradını siktiğim bir orospu evladının hapse girmesi ile sonuçlanmış, daha da içeride gerekenlerin yapılacağı olay.

biriniz de yazmış aman oğlum paşam oğlum diye yetiştirin siz cocuklarınızı diye. lan gerizekalı mısınız siz? sizi sayıyla mı veriyorlar anlamıyorum ya... ruhu sapık bir orospu evladı olmak, çocukken aslansın kaplansın git büyü yolda yürüyen kızları sik demek di mi bu düşünceye göre? yemin ediyorum beyin israfısınız! hastalıklı pislikler!
tecavüzcüye idamı oylasak %95 den aşağı çıkarsa o tecavüzcü komple üstümüzden geçsin. şeref yoksunu herif. devlet devlet olsa bu adamlar rahat gezemezler.
Nasıl birleş bu arkadaş , bi erkek kadının birini yolda görüyor üçkur yapıyor ve zorla tecavüz ediyor. Bu nedir bu piskoloji nasıl birşey anlamadım gitti. Kardeşimin sevdiklerimin dışarda olduğu vakitlerde düşünüp durcaz mı biz millet olarak bu hale mi geldik anlıyamıyorum.
Gerçekten insanlıktan utandıran olaydır. Kızın orda ne işi var diyen örümcek beyinlilere bir sorum var. Biz her zaman her yerde acaba tecavüze uğrayacak mıyız diye düşünerek mi hareket etmek zorundayız? Sohbet sarmıştır arkadaşlarımla 8 de ayrılmam gerekirken 11 de ayrılmışımdır. Bu bana tecavüz edebileceğin anlamına mı gelir?
açık suç duyurusudur eğer bu canlının gerçek adı soyadı ise;

https://pbs.twimg.com/media/CZrN90yWkAEVz6w.jpg

bunlar bu ülkede yaşıyor, yiyor içiyor, oy kullanıyor, okula gidiyor! bin belasını versin böylelerinin!
Boyle vakaların üzerine o kadar cok konuştuk ki artık ekstra ne soylenir bilemiyorum. Ama bu durum hepimizin hayatını etkiliyor. Kadıköyde yasıyorum ve cok gec saatlere kadar disarda oluyorum. Her zaman tek basima rahatlikla eve döndüm ve korkmadim gidip gelirken. Buralarda boyle seyler olmaz dedim ama bu aksam 9 da nasil donecegimi sasirdim eve. Eğer bu ülkede erkeklerin istedigi saatte disari cikma haklarına, hayatına, vucut bütünlügüne böyle saldırılar olsa ortalık yıkılır o ülkenin meclisi öyle kurallar koyardı ki.. yine dısarda ne isi varmıs o saatte kız basına tatavaları ve bu tatavalara destek cıkan cok akilli hemcinslerim. Azalarak bitmiceksiniz siz umarım direkt kahrolursunuz.
Bence en acısı da bu olayın evinin yakınlarında gerçekleşmesi. Düşünsenize bağırmak istiyorsunuz bağıramıyorsunuz, ama ailenize de çok yakınsınız gelip hemen kurtarabilirler. Hissetsinler zor durumda olduğunuzu diye düşünüyorsunuz ama olmuyor. Bu hem aile hem de kız için çok güç bir durum.
Solcular bu olayi da tayyip erdogana baglamislar mi?
https://www.youtube.com/watch?v=gkgA3-8z9wo

Kanunlar caydırıcı olmalı adamn hayatını karartmalı. Çoluğu çocuğunun velayeti alınmalı. Tecavüz = en az kasten adam öldürmeye eşit ceza verilmeli.
Hala ideoloji peşinde koşturan salakları gösteren iğrenç olay. Yok ülkücüymüş yok malum ırkmış yok arapmış yok bilmem neymiş. bu ülkede kız çocuğunu bodruma sokup tecavüz etmeye yeltenen yüzbaşıda çıktı haberlere. Sizin mantığınızla türk silahlı kuvvetleride bu iğrenç zihniyete sahip oluyor tamamen. Aptal aptal yargılara varmayın bir kişinin suçu bir topluluğa yıkılamaz. Allah göstermesin yarın birgün bir akrabanız veya aynı görüşteki bir tanıdığınız böyle bir pisliğe bulaşırda insanların yüzüne bakamazsanız anlarsınız ne bok yediğinizi.

Allah tüm hemcinslerime akıl fikir ve dünyevi arzularına hakim olma gücü versin. Söz konusu şâhısta hakettiğini bulur umarım bu dünyada. Afterlife ta bulacak zaten.
Ülkemiz adına acınası bi durum.demek ki artık annemizi kardeşimizi tek başına bir yere gönderemicez. Bu tip rezilliklerin önüne bu cezalarla geçilemez.
Daha dün gece acunun özgecanın babasını prim malzemesi yapmasının ardından, cumartesi olan bir tecavüz olayının salı günü ajanslara düşmesi kadar saçmadır. En kalabalık caddelerden birinde gerçekleşmiştir üstelik...
(bkz: yeni türkiye)