bugün

bazı dincilerin sapık olması

--spoiler--
Hikayelerim biraz uzundur ama sıkılmadan sonuna kadar okuyacağınızı tahmin ediyorum… bileklere kuvvet… Biz Gaziantep merkeze bağlı küçük bir köyde çiftçilikle geçimini sağlayan bir aileyiz. Ablam Hasibe 25, ben Atakan 22, küçük kız kardeşim tuğçe 20, ve en küçük kardeşimiz ramazan 17 yaşında. Babam hiçbirimizi okutamamış zar zor liseyi bitirttirmişti. Ben zaman zaman babama tarla işlerinde yardım ediyor, sezon durduğu zaman da Gaziantepe gidip restoranlarda falan garsonluk yapıp ev ekonomisine katkıda bulunuyordum. Aile olarak mutaassıp bir yapıya sahip olduğumuzdan kızlarımız ve annem sürekli olarak başları kapalıdır. Evin içerisinde normal kıyafetleri varken bile saçları kapalıdır ancak dışarı çıkarken üzerlerine muhakkak pardesülerini giyerler yaz kış. Babamla akşam namazını camide kıldıktan sonra eve giderken yolda konuşmaya başladık. Ben Gaziantep te çalışmaya gittiğim zaman bekar evinde kalıyordum. Babam olum bak artık senin de elin ekmek tutuyor Allah razı olsun iyi kötü eve katkıda bulunuyorsun, ben sizi okutamadım içime dert oldu eğer sen de razı gelirsen ramazanı okutalım dedi. ben babamın elinden öpüp o nasıl söz baba benim de kaç zamandır aklımdaydı sana nasıl söyleyeceğim diye düşünüyor bir türlü cesaret edip söyleyemiyordum dedim. Bulunduğumuz köy merkeze 25 km uzaklıktaydı. Ertesi gün ramazanı alıp dershaneleri dolaşmak için antepe gittik. Ramazanla dershaneleri dolaştıktan sonra ekonomik olarak da bize yardımcı olan eğitim kalitesi de yüksek olduğu dershanenin birisiyle anlaştık. iki gurup vardı birisi hafta içi akşam diğeri de hafta sonu gurubuydu hoca ikisi de fark etmez ama bana sorarsanız hafta içi gurubu daha uygun olur hafta sonu tüm dersler yorar dedi. ben babamla konuşup yarın durumu bildirsem olurmu hocam dedim olur dedi. Dershanenin ilk taksidini ödeyip bişeyler yedikten sonra dolmuşa binip köye gittik. Akşam evde oturup konuşmaya başladık. Babama durumu anlattım babam da en büyük erkek evlat ben olduğum için benim sözüme önem verirdi. Baba öğretmen durumu böyle böyle anlattı, bu çocuğun hem okul kaydını antepe taşımak hem de orada dershaneye gitmesini sağlamak lazım dedim. iyi de bu çocuk tek başına orada ne yapacak dedi. ben de baba eğer müsaden olursa ben gideyim antepte küçük bir ev tutayım, bu çocuğun naklini oraya alalım ablam veya tuğçe de hafta da iki üç gün gelir bize yemek yapar, temizlik yaparlar hafta sonları da köye geliriz ben çalışır hem evin kirasını hem dershane taksidini hem de iki boğazı nasıl olsa doyururum ama siz burada sıkışırsınız dedim.
babam da sen bunları yapabilirsen ben burayı her türlü idare ederim oğlum hem belediyeye adam alacaklarmış ben de belediyeye girerim geri kalan zamanlarda tarla işlerini yapar ben de buranın geçimini sağlarım dedi. ben dershaneye ve okula yakın kenar mahallelerden birinde ev tuttum, 3-5 parça bişeyler alıp evimize yerleştik ramazanın okul kaydını dershanesini düzenimizi kurmuş olduk. Ablam hasibe pazartesi bizimle beraber geliyor bir de Perşembe günü geliyor evi temizliyor yemek yapıyordu.
--spoiler--
http://ensest-aile-ici-se.../turbanl-kz-kardesim.html

çok yoğun olan meraktır, genetik gelişim bozukluğu seviyesinde...