bugün

o kadar çok troll var ki burada , o kadar çok bağnaz gerizekalı vede yavşak...

eksilenmek demek o kişiyle aynı düşünceyi paylaşmıyorsun veya o kişi sana bu konuda katılmıyor demek.

onlarla aynı düşünceyiyi paylaşmamak gurur verici oluyor bazen, bazı konularda.

sen eksiliyorsan eğer zaten doğruymuş düşünüğüm. haklıymışım gibi bir hafa egliyor unutma. ve devam et embesilce , narşistçe yaşamaya.
milliyetçilikle ilgili atatürk le ilgili girdiğim entrylerde yaşadığım durumdur. yazdıklarım bazılarının canını acıtor demek ki eksiliyor. ama güzel bir his *
genelde eksileyen insanın sikinde değildir. eksiler geçer, eksilediği kişi de kendi kendine çırpınır durur.
(#8132923) eksilerle yaşıyorum.
(bkz: eksileneceğini bilerek inandığı entryi giren yazar)
(#8075300)
eksilendim. niye lan lavuk dedim?
(bkz: cevab veremedi)*
(bkz: aynı başlığı 2 kere açmak)
'' doğaldır, herkes benimle aynı fikirde olmak zorunda değil '' düşüncesini, eksi oylanacak kadar dokunmuş demekki düşüncesiyle birleştirerek insanın gururlanması.
(bkz: eksilenme sonrası feveranı)
seyircilere oynayan insandır.
kirlenmek güzeldir * felsefesinde kendini bulmuş ve bu felsefede sağlam adımlarla ilerleyen insandır.selam olsun kendisine..selam olsun
bazılarının ''alimlerine'', ''kanaat önderlerine'' laf edince hem eksilenir, yetmezmiş gibi bir de özelden rahatsız edilirsiniz, zira attıkları her mesaj ve verdikleri her eksi onlara ahirette karma puanı olarak geri dönecektir. bizi zındık saydıkları için verdikleri her eksi zaten cihat kapsamına da girmekte, oradan da bonus sevap kazanmaktadırlar. adama sorarlar, madem alimine bu kadar güveniyorsun, çıkıp açıkça tartışalım, göt et beni, sen de kurtul ben de. neden çekinip böyle eksileme gibi şeylerin arkasına sığınıyorlar acaba?