bugün

Ruhen, fikren ve karakter olarak tükenmiş insanların, acınası iddiasıdır.
bayrak namustur. (bkz: anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı soksan az)
bayrağa verilen değerin gereksiz olduğunu iddaa edenlerin direğine değer vermesi gerektiğini gösteren beyandır.
çok modern, çok çağdaş olmaya çalışıken bokunu çıkartmamakta gerekir. o bayrakda şehitlerin kanı vardır. isterse bütün ülkeler bayrağını gereksiz kılsın biz yine yücelticeğiz çünkü bizim bayrağımız anlam taşımakta.
insan bayrağa da değer vermeyecekse neye dağer verecek valla hala anlamış degilim.
Bir tepki olarak; (bkz: bayrak yakmak)
psikolojik sorunları olan aktroll düşüncesidir. diğer aktroller tarafından bu rahatsızlığı ifşa edilmiştir. allah şifa versin.

biz dedik yapmayın, allah çarpar. nitekim çarpıyor. yakında ağzınız burnunuz yamulacak mk.
Alt tarafı et yığını olan bir primatın görüşleridir.
Sıkıp atsan bi tarafa ne olacak düşüncesini akla getirir.
Söz konusu Osmanlı bayrağı olsaydı da aynı cümleyi kurar mıydı diye düşünüyorum. Muhtemelen millet olmanın anlamını, bu ülke kurulurken yapılan fedakarlıkları duymadan büyümüş birinin ağzından çıkan saçmalıklardan. Biz de kuyuya atılan taşı çıkartalım diye çabalayıp duralım işte.
bu 'yeni türkiye' saçmalığının en son ürünüdür. ne kadar milli değerimiz, bayramımız varsa hepsine düşmanlar.
Annesine küfür ettirmekten hoşlanan yazar beyanı.
Sikleyin beyler yarak peşinde.
Verilen değer azdır bile Arifnihat asya nın bayrak şiiri tüm çekemeyenlere gelsin

Bayrak

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
Mezarını kazacağım.
Seni selâmlamadan uçan kuşun
Yuvasını bozacağım.

Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver.
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar:
Yurda ay yıldızının ışığı yeter.

Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün
Kızıllığında ısındık;
Dağlardan çöllere düştüğümüz gün
Gölgene sığındık.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı;
Barışın güvercini, savaşın kartalı
Yüksek yerlerde açan çiçeğim.
Senin altında doğdum.
Senin dibinde öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim:
Yer yüzünde yer beğen!
Nereye dikilmek istersen,
Söyle, seni oraya dikeyim!
Bayrak, bir devletin hakimiyetini, bağımsızlığını ve şerefini temsil eder ve bu sebepten saygı gösterilir, gösterilmelidir..
direk mağduru söylemidir.
bayrakları bayrak yapan üstlerindeki kandır
toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır .
gölgesinin bile yettiği o al bayrağa verilen kendince gereksiz olduğunu düşündüğü değer sayesinde böyle konuşabilen 6 karbonlu şeker yakan bir organizmanın kurduğu cümledir.