bugün

istatistiki gerçek. hep boş, yazık. erkeklerin bile en azından cinsellik için evlilik amaçları oluyorsa, bunlar da o da yok.

görsel
erkeklerin de düşündüklerinin bomboş bir et olması.
(bkz: espri yaptı kertenkele vur götünü yerden yere)

edit: tilki imiş.
(bkz: beynin et olmadığı gerçeği)
günümüzde erkekler içinde geçerlidir. özellikle yeni gelen nesil ileride ne olacak bilinmez. lakin bana soracak olursanız, ülke gelişmekten ziyade gerileyecek.
sınav kağıtları boş veriliyor ve boş alınıyor. öğrencilerin öğrenmek gibi bir niyeti de olmayınca karşınıza markasız bir teneke kutu çıkıyor.

edit: yeni nesilim.
Paint ile çizilen şekli, beyin sanan malda olduğunun aynısıdır. *
Sizin gibi akli sikindn baska biyerde olmayn bebege bile tecavuz edebilece yapidaki insanlardan daha zeki oldugmz kesin.
anasına söven ergenin hezeyanıdır. *
neresinden tutulsa sınıfta kalacak örümcek kafalı bir önerme daha.

bayan değil kadındır, beyin et parçası değildir.

insanları kadın erkek diye ayrıştırmaktan, kalıplara sokmaktan, kadını aşağılamaktan usanmayan ve utanmayanlar,

yıllardır yaptığınız ve yapmaya devam ettiğiniz gibi kadını aşağılayarak kendinizi yüceltemeyeceğinizi, bu boş

kafalarla bir adım dahi ileri gidemeyeceğinizi, insanları insan oldukları için sevip saymadan insan olamayacağınızı,

insanları bölmeye çalışarak bir yere varamayacağınızı anlayacak kadar kapasitenizin olduğu bir gün diliyorum sizlere.
Tilki gotun sikile ibne annamiza bidaha kufur etme serefsiz sadece senin anan oyle beyinsiz.
müslüman düşüncesi.

o sebeple şahitlikleri bile yarım sayılır.
boş beyinlilerin dolu beyinlileri tavlayamamalrından ötürü yine boş beyinlilere denk gelmesinden ileri gitmez.
sen boş beyinlisin karşında ki kadın bunu fark edebiliyorsa seninle alakadar olmaz fark edemiyorsa oda boş beyinlidir.
dengini bulursun da şikayet edersin.
görsel
vallah doğru bukez karşı çıkmak yok yoksa bu kemilleri niye sevek .
not; kadınları aptal milletrin erkekleri salak olur ondan seviyoruzduru atlamışım.
Hayatında 30 küsür erkekle birlikte beraber olup, hayatımın erkeğini arıyorum, aşk arıyorum, demeleri.