bugün

sınıfta benim gibi bir yakışıklı varsa muhtemelen kıskançlığından sevmiyordur....onun için doğaldır, sonuçta o da kadın...
sınıfta bir minibüs şoförünün bulunması durumunda kıskançlığından sevmeyebilir. bir minibüs şoförünü sevmek pek doğal değildir aslında, kadın olmasına rağmen...
gerçektir. hele kız konuşmaya meyilliyse sözünü keser kızı ağlatana kadar üstüne gider böyle hocalar.
lise klişesidir.

(bkz: liseli detected)
Genelde lise zamanında görülür. Bizdede vardı kızları sevmeyen bayan hocalar. Hele edebiyatçı vardıki her halinden belli oluyordu.
Genel olarak genç bayan hocalar sevmez.
Özlenen hoca modelidir. Hep mi erkek hoca gelir arkadaş, eğitim hayatı boyunca?
Tatminsiz ayan hocanın sergileyeceği davranış, bütün erkekler benim deyip bacağı boyundaki kız öğrenciyi kendisine rakip görmesidir.
(bkz: kadın kadının kurdudur)
erkek meslek liselerinde karşılanılmıyacak olay.
bayan muhteviyatının bir sonucudur. Dil, din, ırk, yaş ayrımı yapmaksızın rakip olurlar her yerde.
yanlış bir genellemedir. mesela bana hep tam tersleri denk gelmektedir.
çok doğru! özellikle bazıları çok kıskançlar...bir de evde kaldıysa kurtuluş yok.
(bkz: bayan diyen erkeğin ağzına amı dayamak)
evde kalmış hocadır o. kızlar sevgililerini feda ederlerse sorun çözülür. sevgilileri o kadar midesizse tabi.
bayan hocaların genelde hiç bir şeyi sevmemeleri ile alakalı durumdur.
ilkokul ve lisede şahit olduğum durumdur. bize bildiğin oğlu gibi davranırlardı, kızlara da bariz uyuzluk beslerlerdi. tam tersini yapan ibne erkek hocalar da yok değildi tabi.

edit: ilkokuldaki erkek hocam eksiledi. hocam ayıp oluyo ama*
Ne yazik ki dogru bi onermedir. sayet birinci siniftaki siir hocamiz erkekleri yakisikli gibi sifatlarla cagirirken bizleri ezerdi yuzumuze bile bakmazdi. ne guzel kaslarin var diye siniftaki erkekleri taciz ettigi gunleri bilirim.
alakası yok yanlış düşüncedir. aksine daha iyi anlaşılır.
(bkz: bayan hoca kız öğrenci) cümlene atlayayım.
değişik triplerde olan bayan hocaların özellikle lisedeki kızlara hayatı zindan etmesidir. bunlar gereğinden fazla kılık kıyafete karışır, tavırlara laf ederler. abartırlar.
not: gerçi şimdi kıyafetler serbest oldu ya. kalmamıştır herhalde şimdi, yoksa kalmış mıdır?