bugün

çelişki oluşturan müslümandır. şimdi arkadaş sen ingiltere, fransa, danimarka, hollanda ve isviçre gibi ülkelerden nefret etmiyor musun? öyleyse neden müslüman nüfusu en fazla artış içinde olan ülkeler bu ülkeler? o ülkelerin devletlerine vergi ödüyorsun ve o ülkelerin ekmeklerini yiyiyorsun. hadi diyelim o ülkede islam'ı yayacaksın ama ya dindarlıktan uzaklaşıp gece kulüplerine giden, kız arkadaş edinip zina eden ya da açık saçık sanat eserlerine ilgi duyan bu yeni nesil müslüman gençliğe ne diyeceksin?
şimdi sen nerede yaşıyorsun, senin batın neresi oluyor yeğenim dedirten hadise. amerika'da yaşayan biri için, türkiye batı oluyor, türkiye'deyaşayan biri için amerika batı oluyor. oha! ibretlik bir tespit mi sıçtım, bana mı öyle geldi.
herhangi bir orta doğu ülkesinde köyleri bombalanıp katledilmiş müslümandır. çaresizlikten gitmiştir.
Batıyı müslüman yapmak için gidiyordur

(bkz: Cihat)
(bkz: asalak)
almanya'da ise oyunu çok yuksek bir ihtimal yesillere atıyordur. zındıklara, sol partiye... carpılırsın valla bak gurbetçi kardesim. dinden cıkarsın yazık. atsana neonazilere. on numara adamlar.
Sözde müslimlerdir.

Batı şöyle bati böyle. Bizi kiskaniyo bizden nefret ediyo falan filan.

Ortalik karişinca batiya vinnn.

Hani bati kötü idi. Ne oldu da cici oldu ya.

Iyi ki bunlara inanlardan değiliz.
afganistan, ırak, iran, arabistan ülkelerinde yaşamayı pek tercih etmeyen müslümandır. gerçekten çok yazık...
Ben batıya değil doğuya düşmanım hadi eyvallah.
Şeriatı savunup şeriat ilke yönetilen ülkelere gitmeyen iki yüzlü münafık kişiler.