bugün

binali yıldırım'ın oğlu ile birlikte gitmişlerdir.
Şimdi normalde bir insanın Batum'a gidip kumar oynamasında hiçbir beis yok.

Yalnız bu insan agabe gibi din üzerinden otorite sağlayan bir yapının üyesi olunca işte ortalık karışıyor.

Boşuna demiyoruz özgürlük diye.

Bu arada o vekilin o saatte kumarhanede ne işi vardı?
" kazancımızı cami yaptırmada kullanacaktık " deseler de yerdik hani.
Akp li yöneticinin kumarhanede yakalanmasını chpli siyasetcinin kumarhene görüntüleri ile absorbe etmeye çalışmak da ilginç bir tezahürmüş.

Zaten chp ki olup kumar haram, aman ha sakın diyen yok. Bunu diyen adamların orada görülmesi ironik oluyor. Ama akıl olmayınca olmuyor işte.
Şadırvanda abdest alırken çekilen görüntülerine kumar makinesi türlü video hileleriyle monte edilmiştir. Buna inananlar müfteridir. Tübitak tez zamanda bu videonun montaj olduğunu açıklayacaktır.
Açıklmaya bakın "ben sadece ekrana bakıyordum". E peki senin işin neydi orada?

Diye soracaktım lakin iş için gittiğim kıbrıs'ta arkadaşa uyup kumarhaneye girmiştim ama gerçekten sadece ekrana bakmıştım. Bedava sınırsız yemeklerinden bile yememiştim. Yine de Nedense Bu delüğanlının savunması bana pek samimi gelmedi.
görsel
Tabi kumpas amına koyayım.

Mossadın işi bu kesin.

Mossad taktiklerine benziyor.

Adamı kumar masasına oturtup foto çekerler bunlar. Hayin yavudi fedöcüler.
bakara makara yapmaya gitmistir.
kumar oynamiyor, ekrana bakiyor,
icki icmiyor, Fermante üzüm suyu iciyor.
bunlara oy veren çomarlara az bile yapıyor, kucağına karı da oturtsa daha iyiydi.

siz simit yemeye devam edin, akape vekilleri de milyon liralık gelirleriyle kumarhanede keyif yapsın.

oy verirken düşünecektiniz bunları.
yalandır iftiradır

mossad oyun gurmuş dur.

agabeli gardeşlerimizin öyle şeylerle işi olmaz.

hem gunah.
Fetö kumpası veya dıș guclerin oyunudur. Milletvekili hatta akp milletvekili asla yapmaz. Belki kandirilmistir.
Akapeliyse yapmaz oyle.
Montajdır montaaajj.
Ekrana bakiyodum. Evet.
kumar oynuyor ama 5 vakit namazını evinde kılıyordur.

(bkz: çalıyor ama çalışıyor)

(bkz: beş daha katıp namazımızı evimizde kılarız)
Yav oynasın bize ne? Chpliler yaparken size gayet doğal gelen şeyler. Ak parti demek hepsi dindar demek diye kafanızda bir kurmuşsunuz gidiyor. Ne alakası var? Erdoğan dindar diye hepsi öyle mi? Kim bunu savunabilir? O partinin içinde her meslekten insan var. Sanki adayları parti seçiyor. Insanlar bir partiye girmek ister. Artık şu at gözlüklerini atın. Ak parti ' de mini etekli röfleli kadınlar da var alkol içen erkekler de baş örtülü kadınlar da.
yaparlar inanırım valla.